Pozrite si Slovenský fanfilm na motívy Avengers: Infinity War

Študenti a mladí pracovníci z Ústavu automobilovej mechatroniky Fakulty elektrotechniky a informatiky STU pripravili propagačný fanfilm s názvom Avengeri: Päť kameňov mechatroniky, ktorý je inšpirovaný marvelovkou Avengers: Infinity War. Celá produkcia asi 10 minútového filmu trvala vyše polroka.

Inšpiráciou, pre tvorbu tohto pripravovaného propagačného fanfilmu, sa stali rôzne úspešné propagačné videá univerzít, ktoré boli postavené na populárnom filmovom námete napr. (Vlk z VUT – Vlk z Wall street alebo Pridaj sa na stranu FEI STU – Star Wars).

Cieľom filmu je atraktívnou formou predstaviť mladej generácii mechatroniku ako moderný odbor pre 21. storočie, ktorý spája 4 oblasti – informatiku, automatizáciu, mechaniku a elektronické systémy. Vo filme je využitá paralela medzi jednotlivými aspektmi univerza (=Kameňmi nekonečna) a medzi 4 oblasťami mechatroniky (=Kamene mechatroniky). Piaty kameň bude vo filme pôsobiť ako zdroj napätia a momentu prekvapenia.

Film mal premiéru 29.1. 2019 na Dni otvorených dverí Ústavu automobilovej mechatroniky. Jeho zameranie bude na mechatroniku, inteligentné technológie a elektromobilitu. Viac informácii o podujatí nájdete na https://www.facebook.com/events/371029190390895/ alebo www.mechatronika.cool.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.