Trailer filmu Shazam! uvidíme už na Comic-Cone

DC je momentálne v neistej situácií, pretože zmeny, ktorými si prechádza, môžu buď zlepšiť alebo zhoršiť budúcnosť ich filmového vesmíru. Filmy ako Batman V Superman alebo Suicide Squad kritikom a divákom veľa radosti nepriniesli, no komerčne naopak uspeli. Wonder Woman fanúšikom dodala nádej, že DC konečne začína vyrábať kvalitné filmy, avšak potom prišiel do kín film Justice League, a to bola takpovediac katastrofa.

Tento rok uvidíme ešte nádejný film Aquaman, ktorý by mohol pokračovať v zlepšovaní DC Universa. No prvým filmom, ktorý príde po veľkých zmenách, je Shazam!, a ten ukáže nový smer, ktorým sa DC vyberie. A prvé zábery uvidíme už o necelý mesiac na Comic-Cone v San Diegu. Režisér David F. Sandberg zdieľal na svojom twitterovom účte obrázok so slovami “Ponáhľaj sa a poď sem“, čím upozornil na blížiaci sa Comic-Con.

DC a Warner Bros. pripravujú na tohtoročný Comic-Con veľkú show. Premiéru bude mať očakávaný trailer filmu Aquaman a taktiež Wonder Woman odhalí zatiaľ utajované prekvapenie. Shazam! už má dotočené niektoré zábery, ktoré sú pripravené na použitie do teaser traileru. Začiatkom roka bol tiež odhalený kostým, ktorý bude Shazam, teda Captain Marvel, vo filme používať. Shazam! má premiéru naplánovanú na začiatok apríla 2019.

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.