Tretia séria Supergirl už pozná záporáka!

V nedávnom článku sme sa snažili priniesť odhad, čo nás bude čakať v tretej sérii Supergirl. Okrem iných vecí sme tam mali aj pár tipov na záporákov. Teraz už poznáme identitu „Big Bad“ pre tretiu sériu Supergirl.

Záporákom tretej série bude Reign, neslávne známa ako „ničiteľka Svetov“ a zahrá si ju herečka Odette Annable (Cloverfield, Transformers, Dvojitý agent). Potvrdil to svojim vyhlásením výkonný producent Andrew Kreisberg: „ Greg Berlanti a ja sme chceli už roky pracovať s Odette. Sme omnoho viac ako nadšení tým, že sa pripojí k nášmu tímu v úlohe desivej, silnej a srdcervúcej úlohe Reign.

Kto to je Reign?

Reign (v doslovnom preklade Vládkyňa) je biologická zbraň známa aj pod menom Wordkiller (ničiteľka svetov). Za jej zrodom stojí aj Zor-El, otec Supergirl. Vedecká rada však nesúhlasila s takýmto projektom a preto pokusy ukončili. Následne Krypton zanikol a Reign sa dostala na Zem. Tu sa rozhodla hľadať odpovede na otázku kto je, pretože ona svoj pôvod nevedela. Schopnosti má podobné Supergirl (lietanie, nadľudská sila, rýchlosť a odolnosť), okrem nich to však vie aj veľmi dobre s mečom.

VIAC:  Butcher Vs. Homelander v krvavom traileri na druhú sériu The Boys

Čo myslíte, je v tej lodi Reign? Nezdá sa vám odhalenie záporáka dva týždne po finále trocha podozrivé?

Zdroj: comicbookresources.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Na Netflix prichádza Warrior Nun

Dnes má na Netflixe premiéru nový zaujímavý seriál Warrior Nun, ktorý je natočený na motívy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.