Tvorcovia Gothamu chystajú ďalší seriál!

V utorok ohlásili DC a WB Television, že chystajú nový seriál. Pripravovaný seriál by sa mal volať Metropolis.

Nový seriál nás zavedie do Metropolisu „v dobe pred Supermanom“ a bude zameraný hlavne na životy novinárky Lois Laneovej a budúceho zloducha Lexa Luthora. Bude to teda niečo podobné ako úspešný seriál Gotham, ktorý ukazuje život v ikonickom komiksovom meste ešte pred Batmanom.

Metropolis bude mať s Gothamom spoločné ešte niečo – výkonných producentov. John StephensDanny Cannon spoja svoje sily a zapracujú na réžii a scenári pripravovaného seriálu.

Na seriáli sa začne pracovať počas tohto roka, plánovaná premiéra Metropolisu má byť v roku 2019. Seriál bude dostupný na exkluzívnej DC streamovacej službe. Čo sa týka štruktúry seriálu, zatiaľ je objednaných 13 epizód. Metropolis by mal byť druhým projektom, ktorý bude dostupný na streame. Prvým je pripravovaná novinka Titans.

V súvislosti so seriálom bola predstavená aj prvá promo grafika:

zdroj: comicbook.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.