Tip na investovanie #1 – Mr. Bloom

Niečo o investovaní do komiksov ste sa mohli dočítať v článku „Začíname s investovaním do komiksov, alebo prečo vlastne investovať do komiksov?“. Dnes Vám prinášam prvý tip vôbec, do ktorého komiksu by ste svoje peniaze mohli investovať. Komiksy, ktoré si predstavíme, patria do série, ktorá sleduje Bruce Wayna, cez deň miliardára a playboya, cez noc super hrdinu známeho ako Batman/Dark Knight. Pôvodne Batman začal v sérií s názvom Detective Comics v roku 1939 a po veľkom úspechu dostal aj svoj sólový komiks s rovnakým názvom Batman v roku 1940. Dobrodružstva Batmana pokračovali až do roku 2011 kedy prvá séria (vol. 1) skončila a bola nahradená novou 52-jkou (the new 52).

Komiksy, ktoré Vám dnes predstavím priniesli do Batmanovského sveta novú, a podľa môjho názoru veľmi zaujímavú postavu. Pôjde o nového nepriateľa, s prezývkou  Mr. Bloom. Jeho prvý objav nájdete v komikse Batman #43, kde s nám postava prvý krát predstaví v celej svojej kráse. Neviem teda či môžem hovoriť o kráse, ale pokiaľ poznáte postavu Slander Mana, Mr. Bloom sa na ňu dosť podobá hlavne tvarom a dĺžkou svojho tela. Navyše táto postava nosí masku, na ktorej je obrovská kvetina cez celú tvár, takže nevieme ani ako postava v skutočnosti vyzerá a nepoznáme ani  jej skutočné meno. Postava je zahalená závojom tajomstva. Postava však o sebe prezradí jedno mále tajomstvo a to, že ju nie je také ľahké zabiť ako sa zdá (nechcem spoilerovať takže si tento komiks určite prečítajte). Druhým komiksom je komiks Batman #44, v ktorom sa hovorí o samotnom pôvodne postavy Mr. Bloom (origin of Mr. Bloom). Batman tu bude riešiť jednu záhadnú smrť mladíka v blízkosti starého letiska. Predstaví sa tu množstvo nových postáv, a znovu sa pozrieme do neslávne známej oblasti Gothamu známej ako Narrows.

Prvý objav a pôvod novej postavy známej zatiaľ len ako Mr. Bloom. To sú dôvody prečo do týchto komiksov investovať. Veľká výhoda pre Vás spočíva v tom, že komiksy sú dve najnovšie čísla z druhej série Batman, ktoré vyšli v mesiaci September tohto roku (2015). Obidve čísla môžete stále zohnať na internete za cenu približne 20 USD (bez poštovného).

Batman #43
Batman #43
Batman #44
Batman #44

Magnarok

Magnarok
Komiksy, hry a seriály to je moje. Komiksy som začal zbierať niekedy v roku 2012, kedy vyšlo prvé číslo UKK pre Slovensko. Neskôr som sa začal venovať investovaniu a hodnoteniu komiksov. Napriek týmto záľubám, vďaka ktorým ma moje okolie označuje za Geeka sa venujem aj bežným veciam, ktorým by sa mal mladý školou povinný človek zaoberať.

Určite si prečítaj

Secret Empire – čo zapríčinilo, aby sa Steve Rogers stal Hydrou?

Secret Empire ja najnovší ohlásený event v komiksovom svete Marvel. Hydra získala silného spojenca a potajme …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.