Týždeň Geeka #70 – Kopec trailerov, hry, filmy a CeFa

Johnny Depp na dabuje jednú z postáv v pokračovaní animáku Gnomeo and Juliet; Liam Neeson a Diane Lane si zahrajú vo filme Felt; Will Brittain dostal rolu vo filme Kong: Skull Island; Samuel L. Jackson a Michael Cera požičiajú svoje hlasy postavám filmu Blazing Samurai.

golden compass
BBC chystá adaptáciu knižnej série Temné hmoty od autora Phillipa Pullmana. Seriál Temné hmoty bude produkovať Bad Wolf a New Line Cinema, premiéru bude mať na BBC One.

Prvá časť trilógie, Zlatý Kompas, bola vydaná v roku 1995 a preložená do viac ako 40 jazykov. V roku 2006 štúdiol New Line natočilo filmovú adaptáciu, v ktorej si zahrala Nocole Kidman s Danielom Craigom. Film sa pokračovania nedočkal kvôli nízkym tržbám.

Fantastic Beasts and Where to Find Them
Warner Bros. uverejnil ofiaciálne logo k filmu Fantastic Beasts and Where to Find Them. Film je spinoff k filmom o Harry Potterovi.

Hlavnou postavou filmu je Newt Scamander (Eddie Redmayne) autor knihy Fantastické zvery a ich výskyt. Dej sa bude odohrávať v New Yorku kde bude Newt (M.L.O.K.) hľadať miestne Fantastické zvery.

xmenapocalypsehughjackman-157642
Pretáčky a dotáčky sú pri drahých Hollywoodskch blockbusteroch samozrejmá vec. Preto keď boli ohlásené dotáčky filmu X-Men: Apocalypse, nikoho to neprekvapilo. Čo fanúšikov prekvapilo/potešilo je, že dotáčok sa zúčastní aj Hugh Jackman.

Warcraft Trailer #1

12 Monkeys Season 2 Trailer

Alice Through The Looking Glass

London Has Fallen Official Trailer #1

RISEN – Official Trailer #2

Kung Fu Panda 3 Official Trailer #1

Fallout 4 launch trailer

POPkast

Avatar
POPkastom vás prevedie dvojica magorov, bláznov, šialencov a vlastne celkom bežných kvázi geekov Juraj "Lox" Búry a Marek "Killer" Čabák. Venujeme sa popkultúrnym témam, samozrejme filmom, komiksom, hrám virtuálnym i stolným, knihám či dokonca hudbe. A áno, sme magori. Nič neberieme vážne. Ani sami seba. Predovšetkým sami seba.

Určite si prečítaj

Charles Burns – Génius, ktorý je možno predlohou pána Burnsa

S Charlesom Burnsom sa spája jedna zaujímavá konšpiračná teória (áno, aj my komiksoví fanúšikovia máme …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.