Ukázal sa Stan Lee v Deadpool 2?

Sledovanie pokračovania Deadpoola Vám zbehne neuveriteľne rýchlo, až natoľko rýchlo, že Vám príde na um otázka “Bol tam vôbec Stan Lee?” A nie je to ani zďaleka najhoršia otázka, pretože oproti všetkým doterajším filmom, už či od Marvel Studios, Foxu alebo iných spoločností, bolo jeho cameo stále jednoznačné, avšak jeho nájdenie vo filme Deadpool 2 je o niečo náročnejšie, ako obvykle. Nejde o typické cameo, kedy sa Stan “The Man” ukáže pri vykonávaní nejakej absurdnej práce alebo činnosti (v prvom Deadpoolovi sa stal DJom v striptízovom klube), no dalo by sa prirovnať skôr k interpretáciám, s ktorými sa stretávame v komiksových seriáloch od Netflixu.

Tam sa Stan zvyčajne ukázal niekde v pozadí na plagátoch, novinových výstrižkoch alebo aj na reklame na autobuse. Veľakrát išlo o momenty štýlu “žmurkni a neuvidíš” a v prípade filmu Deadpool 2 tomu nebolo ináč. Pokiaľ by ste si chceli dať repete filmu, tak zbystrite zrak v pristávacej pasáži po výskoku z lietadla. Tentokrát je Lee vyobrazený vo forme grafitov na stene, ktoré môžete vidieť počas pristávania postavy Domino. A aj keď to môže pôsobiť trocha chabo oproti neustálym novým nápadom v MCU, tak treba podotknúť, že Stan je už pán vo svojom veku (a ani cestovanie tomu nepomáha), a tak s postupom času ho budeme vidieť menej a menej. Avšak je tu aj druhá strana mince, keďže samotné cameo sa dá ľahko prešvihnúť, dá sa kategorizovať aj ako easter egg a o to sladší je ten moment, keď si to všimnete.

Film Deadpool 2 sa momentálne premieta v kinách.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.