Underworld: Blood Wars dostáva nový dátum premiéry

V posledných mesiacoch sa o Underworlde hovorilo v mnohých podobách, no vieme naisto, že sa dočkáme minimálne ešte jedného snímku s názvom Blood Wars, ktorého premiéra sa posúva až na rok 2017.Nie žeby bol rok 2017 málo “natrieskaný” premiérami vysoko očakávaných snímkov, ale ono ten rok naozaj “natrieskaný” je. Okrem premiér mnohých filmov s komiksovou predlohou už či z dielne Marvelu alebo DC, sa dočkáme aj veľa očakávaných snímkov, ktorých korene nesiahajú do komiksových vôd, spomenúť môžem napríklad pokračovanie Johna Wicka.

Do tejto hustej úrody prirastie aj večne odkladaný snímok Underworld: Blood Wars, ktorý sa snaží podporiť svojho predchodcu Awakening už dobré 4 roky a nakoniec z toho bude až takmer 5-ročné čakanie, keďže Blood Wars zavíta do kín 6.januára 2017. Ten hlavný dátum premiéry bol datovaný na 14.októbra tohto roku, no pre neznámy dôvod sa tak nestane. Špekulácie hovoria o silnej konkurencii, do ktorej by bol snímok zasadený, ak by premiéra naozaj zostala na 14.októbra, pretože v tom časovom období majú premiéru aj filmy ako What Now? (Stand-Up komédia od Kevina Harta), Inferno (v hlavnej úlohe Tom Hanks) a nesmiem zabudnúť na pokračovanie úspešného akčného trilleru Jack Reacher: Never Look Back (v hlavnej úlohe Tom Cruise).

V konečnom dôsledku mi to príde logické a myšlienka odsunutia má zmysel. Keďže bez serióznych zárobkov sa nemusíme dočkať pokračovania, teda ak je nejaké pokračovanie vôbec na pláne. Zatiaľ čo sa obsadenie hlavných postáv nezmenilo, tak zato režisérska stolička patrí inej osobe. Hovoríme tu o Anne Foersterovej, ktorú môžete poznať najmä ako režisérku niektorých epizód úspešného seriálu Outlander a taktiež sa starala aj o vizuálne efekty v snímku Independence Day, teda Deň Nezávislosti z roku 1996. Kate Beckinsale (predstaviteľka postavy Selene) sa o nej vyjadrila nasledovne:

Bola fantastická, vlastne som si ani nevšimla nejakú zmenu. Tým myslím, že bola skvelá.

Tak dúfajme, že prvá režisérka, ktorá sa uchopila série Underworld to zvládne na výbornú a čakanie naozaj stálo zato.

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.