Úplne nový akčný trailer filmu Deadpool 2!

Dnes prekvapivo spoločnosť 20th Century Fox uverejnila nový a pravdepodobne aj posledný oficiálny trailer pokračovania filmu o nie práve tom najslušnejšom superhrdinovi Deadpoolovi. Zatiaľ každý trailer bol originálne a zábavne spracovaný, čo prilákalo nemálo nových divákov a ani najnovší trailer nie je výnimkou.

Cestovateľ v čase Cable sa snaží zabiť chlapca, ktorý je očividne mutant. Cable však nie je hlavným záporákom filmu, pretože je viac než isté, že na konci filmu bude spolupracovať s Deadpoolom. Ďalej nám trailer predstavil niekoľko nových postáv a skupinu X-Force, čo naznačuje nový film zo série, na ktorý sa môžeme tešiť.

Režisérom filmu sa stal David Leitch, ktorý nám priniesol filmy ako John Wick alebo Atomic Blonde. Ako aj v prvom filme, Ryan Reynolds stvárni Deadpoola a Morena Baccarin opäť Vanessu. Josh Brolin, ktorého v apríli uvidíme tiež ako Thanosa, poprvýkrát stvárni Cabla a Zazie Beetz mutantku Domino. Ďalej sa vo filme predstaví Terry Crews (Expendables), Jack Kesy (Baywatch), T.J. Miller (Cloverfield) a mnoho ďalších. Film Deadpool 2 uvidíme 17. mája.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.