Uvidíme film iba s Grootom a Rocketom?

Onedlho sa do kín dostane druhé pokračovanie Guardians of the Galaxy Vol. 2 a my budeme môcť opäť vidieť luďmi veľmi obľúbenú postavu Groota. Rocket a Groot sa stali ihneď po prvej časti hitom filmového sveta. Marvel stúpol v očiach fanúšikov a s novými hrdinami mal veľké plány. Avšak, páčil by sa vám film iba o Grootovi a Rocketovi? Toto želanie sa vám môže v skutočnosti  naplniť, pretože Vin Diesel prišiel s novinkou, akú sme nečakali.

Veľký úspech hovoriaceho stromu a jeho parťáka medvedíka čistotného pomohli zabezpečiť predovšetkým ich hlasy, ktoré nahovorili Vin Diesel (Groot) a Bradley Cooper (Rocket). Vin Diesel si Groota veľmi obľúbil a práve on by chcel, aby sme sa v blízkej dobe mohli tešiť na sólo film v hlavnej úlohe s Grootom a Rocketom. Celý tím Strážcov Galaxie by sme mali vidieť v Avengers: Infinity War, no niet pochýb, že ich uvidíme aj v ďalších filmoch od štúdia Marvel.

USA Today sa spýtali Vin Diesela na pár otázok ohľadom filmovej budúcnosti Groota:

„James Gunn chcel vždy film s Rocketom a Grootom. Viem, že Disney je veľmi úspešný. A najúspešnejším projektom v blízkej budúcnosti je “Groot vs. Hulk“…Nemôžem sa dočkať, keď to uvidím.“

Ako hovorí Vin Diesel, Rocket a Groot boli v Strážcoch galaxie veľmi úspešnými, no film iba s nimi by znamenal pre Marvel nevyčísliteľný triumf. No a spolupráca a túžba Vin Diesela a Jamesa Gunna vytvoriť niečo také sa stáva pomaly skutočnosťou. Spomenutý “Groot vs. Hulk“ je zatiaľ iba predstavou a tohto projektu sa nemusíme vôbec dočkať. Marvel sa zatiaľ sústreďuje iba na podobné team-up filmy, akým je blížiaci sa Thor: Ragnarok.

GrootRocket je spojenie dvoch najúspešnejších postáv od Marvelu, no a niet divu, že sa zvažuje ich sóloví film. A je to dosť pravdepodobné, že sa ho dočkáme, pretože ak by Marvel zvažoval pokračovanie Strážcov galaxie, pravdepodobne by sa tím skladal z úplne iných členov, no a Marvel predsa nechce zahodiť tieto úspešné postavy. Dúfajme, že Groot a Rocket dostanú svoju možnosť predstaviť sa iba v ich sólovom filme a priniesť úspech, aký tu ešte nebol.

Zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.