Uvidíme konečne Dwayne “The Rock“ Johnsona v pokračovaní Suicide Squad?

Najväčší a najakčnejší herec súčasnosti Dwayne “The Rock“ Johnson (San Andreas, Rýchlo a zbesilo) patrí oficiálne do DC filmového universa už od roku 2014, kedy podpísal zmluvu a zaviazal sa tak, že v najbližších rokoch stvárni postavu Black Adama. Avšak doteraz sme ho v žiadnom z filmov nevideli. Teraz však už vieme, že Black Adam, ktorého The Rock nazval “najzaujímavejším superhrdinom“, sa v kinách objaví už čoskoro.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt dwayne johnson black adam

Ako vieme z komiksov, hlavným nepriateľom hrdinu Shazama!, ktorého stvárni Zachary Levi, je práve Black Adam, avšak v Shazamovom sólovom filme sa ako hlavný záporák neobjaví. Čo je však isté, je to, že Black Adamov sólový film práve našiel scenáristu Adama Sztykiela a film sa práve teraz nachádza v skorej predprodukcii. „Určite sa to stane… Máme naozaj veľké prekvapenie ohľadom Black Adama, ktoré však nemôžem odhaliť.“ odpovedal Dwayne Johnson na otázky fanúšikov ohľadom vstupu Black Adama na filmové plátno.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt shazam vs black adam

Narozdiel od Justice League, najväčších hrdinov sveta alebo Suicide Squad, najhorších hrdinov sveta, je Black Adam zatiaľ najväčším anthrdinom DC universa. Jeho komiksová história presahuje už takmer 70 rokov, takže vytvoriť ten správny filmový charakter bude pre tvorcov naozaj ťažké. Vládca národu Khandaq dokonca v jednom z komiksov vyvolal 3. svetovú vojnu. Black Adam je jednoducho “zlý človek“, čo dokonalo vystihuje členov Suicide Squad.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt suicide squad

Podľa slov Gavina O’connora, režiséra Suicide Squad 2, by Black Adam nebol tým najsilnejším článkom samovražedného tímu, skôr by bol tým, ktorý by na Zem priniesol hrozbu a proti ktorému by musel Suicide Squad čeliť. Dwayne “The Rock“ Johnson by bol skvelým hercom, ktorý by do DC universa priniesol akčnú a dramatickú zápletku a bol by vynikajúcou náhradou za už 2-krát mŕtveho generála Zoda. Shazam! a Black Adam sú určite jedny z najzaujímavejších charakterov DC komiksov, ktoré sa oplatí vidieť aj na filmovom plátne.

Zrdoj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.