Uvidíme opäť Robbieho Amella ako Firestorma?

Postava Robbieho Amella v seriáli Flash umrela už dvakrát. Amell v seriáli Flash hral v prvej sérii vedca Robbieho Amella a druhú polovicu metačloveka Firestorma, v druhej sérii sme ho videli ako Deathstorma – diabolského metačloveka z Earth-2. Ožije Ronnie Raymond tretíkrát?

To zatiaľ nevieme. Avšak, nemyslite si, že sme si to vymysleli na počkanie. Bez vetra sa ani lístok nepohne – a za týmito špekuláciami ohľadom návratu stojí sám herec, ktorý sa vyjadril k možnému ožitiu svojej postavy:

Je pekné, že keď je Vaša postava mŕtva na tejto planéte (Earth-1), sú tu ďalšie Earth. Myslím že, Ronnie (Earth-1) je mŕtvy, pretože sa obetoval, aby zachránil mesto, ale viete, sú tu aj Earth-3, Earth-4, Earth-5.

VIAC:  Seriál The Falcon and The Winter Soldier dostáva dátum premiéry

The-Flash-Earth-2-Deathstorm

Amell ako Deathstorm

Nielen alternatívne svety, ale aj Flashpoint môže podporiť Ronnieho návrat. Vďaka Flashpointu sa niektoré veci nestali (tak ako sme videli) a Ronnieho smrť na konci prvej série teoreticky môže byť jednou takou zmenou.

Ronnieho návrat by bol veľmi zaujímavý a pravdepodobne by najviac ovplyvnil postavu Caitlin. Caitlin prechádza ťažkým obdobím – získanie mrazivých schopností a ich (ne)ovládanie a balansovanie medzi doktorkou Caitlin Snow a diabolskou Killer Frost jej komplikujú život. Zvládnuť by jej to možno práve Ronnie. Alebo by to veci ešte viac skomplikovalo? Ronnie (Earth-1) bol jej manžel a akýkoľvek Ronnie z iných realít by mohol spôsobiť chaos.

69076320150826001012

Iná Earth neznamená, že človek bude identický (HR Wells je toho príkladom), takže by sa Ronnie mohol vrátiť ako obyčajný človek alebo ako zlý Deathstorm. No, ak by to bolo na Amellovi, on by sa radšej vrátil ako Firestorm.

VIAC:  Čo znamená prekvapivé cameo v seriáli WandaVision pre budúcnosť MCU?

 Avšak, netreba zabúdať ani na jeden podstatný fakt – že Ronnieho polovica Firestorma (Dr. Stein) účinkuje v seriáli Legends of Tomorrow a preto, ak by sa Amell vrátil, je pravdepodobnejšie že to bude práve tento seriál.

Chceli by ste, aby sa Ronnie Raymond vrátil?

View Results

Loading ... Loading ...

zdroj:comicbookglobal.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.