Uvidíme Tarona Egertona v Kingsman 3?

Prvé dva diely špiónskej série Kingsman sa zameriavali na pôvodne veľkého outsidera, Eggsyho, ktorý sa vybudoval na úroveň profesionálneho agenta, ale bude tomu tak aj v tretej časti? Mnohí si možno kladú túto otázku doteraz, no pokiaľ priebežne sledujete dianie okolo štábu a Matta Vaughna, tak nebude pre vás ničím prekvapivým, ak vám poviem, že Eggsyho v ďalšom pokračovaní neuvidíme.

Jedným z hlavných dôvodov je fakt, že pokračovanie sa má zameriavať na udalosti, ktoré sa odohrali ešte pred The Secret Service a The Golden Circle, resp. ide o prequel. Tonto navyše potvrdil samotný predstaviteľ Eggsyho, Taron Egerton, ktorý sa momentálne nachádza na press tour so svojim novým filmom Robin Hood:

Neviem, ako veľmi je horúca táto otázka pre žurnalistov a myslím si, že mám povolené to prezradiť, ale v novom filme ma neuvidíte.

Pokiaľ ste už začali zúfať, že sa s Eggsym viackrát nestretnete, tak určite sa o to nemusíte obávať, lebo v prípade úspechu ďalšieho filmu nemusí ísť ani zďaleka o posledný diel série, ako Egerton doplnil:

Ale to neznamená, že sa už nikdy neukážem v Kingsmanovi. Bol som s Matthewom(Vaughnom – pozn. redaktora) len zopár dni dozadu a stále sme v pracovnom vzťahu, akurát ďalší príbeh z tohto sveta nezahŕňa moju prítomnosť.

Na záver herec ešte doplnil, že s Vaughnom stihol prebrať aj zápletku tretieho dielu, ktorá je podľa neho veľmi zaujímavá, a aj keď by bol veľmi rád jej súčasťou, je nadšený z tej vízie. Udalosti tretej časti majú spadať do obdobia 1.svetovej vojny, kde si má hlavnú úlohu zahrať Ralph Fiennes a v prequele sa dozvieme viac o vzniku samotnej Kingsman organizácie.

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.