Uvidíme Tarona Egertona v Kingsman 3?

Prvé dva diely špiónskej série Kingsman sa zameriavali na pôvodne veľkého outsidera, Eggsyho, ktorý sa vybudoval na úroveň profesionálneho agenta, ale bude tomu tak aj v tretej časti? Mnohí si možno kladú túto otázku doteraz, no pokiaľ priebežne sledujete dianie okolo štábu a Matta Vaughna, tak nebude pre vás ničím prekvapivým, ak vám poviem, že Eggsyho v ďalšom pokračovaní neuvidíme.

Jedným z hlavných dôvodov je fakt, že pokračovanie sa má zameriavať na udalosti, ktoré sa odohrali ešte pred The Secret Service a The Golden Circle, resp. ide o prequel. Tonto navyše potvrdil samotný predstaviteľ Eggsyho, Taron Egerton, ktorý sa momentálne nachádza na press tour so svojim novým filmom Robin Hood:

Viac:  Venoma videlo na Slovensku už viac ako 100 tisíc divákov

Neviem, ako veľmi je horúca táto otázka pre žurnalistov a myslím si, že mám povolené to prezradiť, ale v novom filme ma neuvidíte.

Pokiaľ ste už začali zúfať, že sa s Eggsym viackrát nestretnete, tak určite sa o to nemusíte obávať, lebo v prípade úspechu ďalšieho filmu nemusí ísť ani zďaleka o posledný diel série, ako Egerton doplnil:

Ale to neznamená, že sa už nikdy neukážem v Kingsmanovi. Bol som s Matthewom(Vaughnom – pozn. redaktora) len zopár dni dozadu a stále sme v pracovnom vzťahu, akurát ďalší príbeh z tohto sveta nezahŕňa moju prítomnosť.

Na záver herec ešte doplnil, že s Vaughnom stihol prebrať aj zápletku tretieho dielu, ktorá je podľa neho veľmi zaujímavá, a aj keď by bol veľmi rád jej súčasťou, je nadšený z tej vízie. Udalosti tretej časti majú spadať do obdobia 1.svetovej vojny, kde si má hlavnú úlohu zahrať Ralph Fiennes a v prequele sa dozvieme viac o vzniku samotnej Kingsman organizácie.

Viac:  Čo prezradil uniknutý trailer filmu Avengers 4?

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Pokračovanie Venoma je oficiálne potvrdené a s ním aj meno scenáristky

Bez ohľadu na to, ako sa Sony pokúša chovať tajomne, celosvetový zisk Venoma už vopred …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.