Uvidíme Tarona Egertona v Kingsman 3?

Prvé dva diely špiónskej série Kingsman sa zameriavali na pôvodne veľkého outsidera, Eggsyho, ktorý sa vybudoval na úroveň profesionálneho agenta, ale bude tomu tak aj v tretej časti? Mnohí si možno kladú túto otázku doteraz, no pokiaľ priebežne sledujete dianie okolo štábu a Matta Vaughna, tak nebude pre vás ničím prekvapivým, ak vám poviem, že Eggsyho v ďalšom pokračovaní neuvidíme.

Jedným z hlavných dôvodov je fakt, že pokračovanie sa má zameriavať na udalosti, ktoré sa odohrali ešte pred The Secret Service a The Golden Circle, resp. ide o prequel. Tonto navyše potvrdil samotný predstaviteľ Eggsyho, Taron Egerton, ktorý sa momentálne nachádza na press tour so svojim novým filmom Robin Hood:

Viac:  Konečne sme sa dočkali prvého traileru na film Captain Marvel

Neviem, ako veľmi je horúca táto otázka pre žurnalistov a myslím si, že mám povolené to prezradiť, ale v novom filme ma neuvidíte.

Pokiaľ ste už začali zúfať, že sa s Eggsym viackrát nestretnete, tak určite sa o to nemusíte obávať, lebo v prípade úspechu ďalšieho filmu nemusí ísť ani zďaleka o posledný diel série, ako Egerton doplnil:

Ale to neznamená, že sa už nikdy neukážem v Kingsmanovi. Bol som s Matthewom(Vaughnom – pozn. redaktora) len zopár dni dozadu a stále sme v pracovnom vzťahu, akurát ďalší príbeh z tohto sveta nezahŕňa moju prítomnosť.

Na záver herec ešte doplnil, že s Vaughnom stihol prebrať aj zápletku tretieho dielu, ktorá je podľa neho veľmi zaujímavá, a aj keď by bol veľmi rád jej súčasťou, je nadšený z tej vízie. Udalosti tretej časti majú spadať do obdobia 1.svetovej vojny, kde si má hlavnú úlohu zahrať Ralph Fiennes a v prequele sa dozvieme viac o vzniku samotnej Kingsman organizácie.

Viac:  Prečo by mal Spider-Man zostať v Sony? Môže za to Venom

Zdroj: comicbook.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

11 postrehov z prvého traileru Avengers 4

Po nekonečnom čakaní sme sa konečne dostali k novému traileru k filmu Avengers 4. Trailer …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.