Uvidíme viac Avengers filmov po Endgame?

Aj keď film Avengers: Endgame ukončil etapu viacerých hrdinov Marvelu, naďalej môžeme očakávať nové filmy zo série Avengers. Podľa Samuela L. Jacksona je návrat k týmto filmom nevyhnutný a taktiež sa neschyľuje k tomu, že by Nick Fury opustil svoje miesto v Avengers filmoch. Ten sa v MCU objavil už jedenásťkrát a z toho v troch filmoch, ktoré sme videli a uvidíme tento rok (Captain Marvel, Avengers: Endgame a Spider-Man: Far From Home).

V rozhovore so CinemaBlend sa Samuel L. Jackson vyjadril k téme: „Myslím si, že každý príbeh sa dá spracovať. Príde okamih, kedy budeme musieť zostaviť ďalšiu skupinu Avengerov proti novej hrozbe. Nick Fury vždy vie, že niečo prichádza. Dokázal to aj vo filme Captain Marvel, kde zistil, že existujú aj iné veci, o ktoré sa treba zaoberať, o ktorých doposiaľ netušil. Toto nás posúva na iné miesto.“

Z týchto poznámok môžeme vydedukovať, že Nick Fury už pozná ďalšie nebezpečenstvo. Skutočne sa dočkáme napríklad dobyvateľa Kanga alebo Galactusa? Okrem toho si môžete Avengers: Endgame užiť aj v pohodlí vášho domova v digitálnej podobe už 30. júla a na Blu-ray 13. augusta.

zdroj: comicbook.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.