Už čoskoro bude Flash čeliť „novej hrozbe“

Alchemy, Savitar, problémy ktoré priniesol Flashpoint, dramatické zmeny Caitlin… Ako keby mal toho Barry málo. Po už dosť ťažkých udalostiach ho čakajú ešte ťažšie, už čoskoro. V zimnom finále bude odhalená “nová hrozba“. Pozor: Článok obsahuje spoilery z crossoverovej epizódy!

 Momentálne všetky informácie sú centrované na crossover, avšak vieme ako bude pokračovať seriál po Invázii. Na túto tému sa vyjadril výkonný producent Andrew Kreisberg, keď prehlásil, že v deviatej epizóde bude seriál znovu pretvorený.

 “Príde zloduch, ktorý pochádza z jedného obalu (ktorý vytvoril Alchemy), takže sa s tým bude treba popasovať, avšak zimné finále vytvorí aj nový problém pre našich hrdinov, ktorý neočakávali – niečo, čomu doteraz nečelili. A je to tak veľké, že sme zvažovali zmenu ťažiska z Flashpointu na rozprávanie “o tom”, pretože to bude hlavnou témou mnohých epizód. Flashpoint sa nebude zdať taký rozsiahly, ako hrozba v epizóde 09 (The Present).

VIAC:  Seriál The Falcon and The Winter Soldier dostáva dátum premiéry

Časová os ovplyvnená Flashpointom nás takmer v každej epizóde prekvapí nejakou zmenou (oproti tomu čo sme videli). Hrozba v zimnom finále má byť väčšia ako Flashpoint, čo znie naozaj záhadne a lámem si nad tým hlavu aj ja. Predpokladám, že nejaký mystery man z Alchemyho obalu to nebude – to by bolo príliš jednoduché. Čo môže byť väčšie ako samotný boh pohybu Savitar?

Jednou z možností, ktorá mi napadá, je  Black Flash, ktorý už bol predstavený v druhej sérii, avšak zatiaľ sa neukázal.

black-flash-logo

Ďalšia, avšak nie posledná hypotéza, čo sa môže stať je to, že Iris umrie. V crossoverovej epizóde bolo odhalené, že sa zmenili noviny Reverse Flasha z budúcnosti. Autorom článku o Flashovi nie je Iris West-Allen, ale nejaká (zatiaľ neznáma) žena Julie Greer. To, že Iris nenapísala tento článok však môže mať aj iné dôvody… Avšak, rozhodne by to bol veľký zvrat – väčší ako Flashpoint. Barry sa viackrát vyjadril, že bez Iris by to nedokázal a jej smrť by mohla byť Flashovym “koncom”.

VIAC:  Čo znamená prekvapivé cameo v seriáli WandaVision pre budúcnosť MCU?

flash-missing

Inou možnosťou je (samozrejme), že Barry opäť pozmení časovú os a dôsledky budú omnoho horšie ako Flashpoint.

A ešte jedna vec mi vŕta hlavou… Čo s tým sľúbeným muzikálovým crossoverom? Výkonní producenti tvrdili, že ho uvidíme po veľkom crossoveri. Tak dúfam, že tou “väčšou zmenou ako Flashpoint” nebude spievajúci Savitar. To by bolo naozaj nečakané pretvorenie seriálu.

Zdroj: comicbookglobal.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.