V 5.sérii seriálu Arrow sa objaví Cody Rhodes!

Akcia Heroes & Villains Fanfest je podujatie, ktorá sprevádza aj mnohé oznámenia a tento ročník osviežilo potvrdenie účasti bývalej WWE hviezdy Codyho Rhodesa na 5.sérii seriálu Arrow. Ak sa ohliadneme za nedávnymi spoluprácami medzi Stephenom Amellom (predstaviteľ Arrowa/Olivera Queena) a Codym Rhodesom alias Stardustom, tak toto ohlásenie nie je ani príliš prekvapujúce. Všetko sa to začalo najmä v sieti WWE, kde na jednom zápase vyburcoval Stardust Amella k boju a odvtedy sa okrem vzájomného zápasu odohralo mnoho akcií, kde práve títo dvaja vystupovali.

Spomenúť môžem napríklad charitatívne akcie, kde Amell a Rhodes prišli navštíviť deti s rôznymi ochoreniami do viacerých nemocníc. Alebo práve takéto účasti na akciách typu Heroes & Villains Fanfestkde zaznelo vyjadrenie ohľadom účasti Rhodesa na seriále Arrow. Vzhľadom na fakt, že Cody Rhodes je na wrestlingovom dôchodku po odchode z WWE v máji tohto roku, má o niečo viac voľného času, a tak sa spolupráca mohla začať:

VIAC:  Jeffrey Dean Morgan v The Boys?

Predtým než budeme pokračovať, tak máme pre vás ešte oznámenie. Máme novú hosťujúcu hviezdu na Arrow tohto roku: Pána Codyho Rhodesa. Som tak natešený na tohto chlapa, on a ja sme nemali príliš veľkú šancu o tom hovoriť, ale už sme nejaký ten rok priatelia. Viem, že Cody sa veľmi chcel dostať do tohto hereckého biznisu. Prišiel do LA, prečítal si svoju rolu, jeho zmluva bola uzavretá a týpek bude súčasťou Arrowu z čoho som veľmi natešený.

To boli slová Stephena Amella na Heroes & Villains Fanfest a navyše Vám pridávam samotný tweet od Amella.

Ešte sa presne nevie akú postavu bude Rhodes hrať, ale je dosť možné, že sa bude jednať o zápornú postavu s nadprirodzenými schopnosťami. V prípade priblíženia jeho postavy Vás budem samozrejme informovať.

VIAC:  Na Netflix prichádza Warrior Nun

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Ako bude vyzerať Arrowverse?

Seriálový Arrowverse tento rok prešiel veľkými zmenami – aj plánovanými, aj neplánovanými. Ukončenie dlhoročného seriálu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.