V 8. sérii Walking Dead sa bude nadávať !

Mysleli ste si, že na Rickovej tvári je krv, však? Nie je to krv, ale torta. Walking Dead totiž v 8. sérii oslavuje stú epizódu. Preto si pre nás tvorcovia nachystali niečo špeciálne.

Andrew Lincoln hovorí: „Myslím, že minulá sezóna bola pre všetkých fakt trápenie“. Diváci sa však nemusia báť, sľúbený je návrat k starému dobrému prístupu k show. Melissa McBride dodáva: „Bude to ako predtým, túžila som po tom celý uplynulý rok. Je to vlastne niečo, na čo sa tešia aj fanúšikovia po tej temnote, ktorá tu bola“.

Fanúšikovia komiksu môžu jasať, pretože ďalšia séria bude “plná” F-bomb. Seriál má za sebou už 7 sérií počas, ktorých si postavy dávali pozor na ústa. Ale potom čo prišiel na scénu Negan, Jeffrey Dean Morgan, so svojim darebáckym šarmom a vynaliezavým až prehnaným využívaním jazyka vo všetkých podobách, sa divákom zdalo čudné, že Negan nevypustí ani jednu nadávku. Super správou však je, že AMC svoju politiku „no-fucks“ trochu uvoľnila.

A čo na to Dave Erickson? Potvrdil, že priebehu celej série zaznie Fuck dvakrát. No nevie, z akého popudu sa tak v AMC zrazu rozhodli. Dá sa povedať, že je to trochu zvláštne, povoliť to až v ôsmej sérií. Štúdio sa pravdepodobne domnievalo, že nadmerné nadávanie môže odohnať divákov, no sledovanosť Game of Thrones dokazuje, že to tak nie je.

Musíme skonštatovať, že pre niektorých divákov prítomnosť nadávania nie je taká významná a že to príliš nevplýva na kvalitu seriálu. Jedno je však isté: je zvláštne, že vo svete plnom krvi, mäsa a mŕtvol zostávajú hrdinovia tak pokojní, že si dokážu udržať jazyk na uzde.

Tak čo, tešíte sa na návrat The Walking Dead? Bude nadchádzajúca séria lepšie ako tie minulé?

Zdroj: screenrant.com, comicbookmovie.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.