V akých Marvel filmoch sa Stan Lee ešte objaví?

Smutná správa o úmrtí jednej z najväčších legiend popkultúry zasiahla takmer každého fanúšika po celom svete. Stan Lee, tvorca Spider-Mana, Iron-Mana alebo Daredevila, nás opustil vo veku 95 rokov a zanechal po sebe veľký odkaz v každom, kto iba trochu poznal jeho tvorbu. Jeho prítomnosť v každom filme od Marvelu bola už desaťročia pre divákov samozrejmosťou, avšak koľkokrát ho ešte vo filmoch uvidíme?

Jeho posledné cameo sme mohli nájsť vo filme Venom, kde sme ho videli ako venčí psa, no na svojom konte má oveľa bláznivejšie scény ako napríklad vo filme Thor: Ragnarok, kde sme ho mohli vidieť ako jednorukého kaderníka. A oficiálne máme potvrdené ešte dve scény. Jedna je umiestnená vo filme Captain Marvel a druhú nájdeme v príbehu očakávaného pokračovania Avengers 4. To však nemusí byť všetko.

Viac:  Filmové novinky v CINEMAX – 22. november 2018

Spider-Man: Far From Home môže byť posledným filmom, kde sa Stan Lee objaví, avšak podľa všetkého tomu tak nebude. V predchádzajúcich rozhovoroch s režisérom Joeom Russom nepadlo slovo o tomto filme, takže s veľko pravdepodobnosťou bude Spider-Man naopak prvou snímkou bez svojho tvorcu. No ten uvidíme až po premiére filmu Avengers 4, čo bude koncom pre viaceré postavy Marvel Universa.

Štúdio Fox taktiež potvrdilo, že film X-Men: Dark Phoenix neobsahuje scénu, v ktorej by sa Stan Lee objavil. A tak môžme vylúčiť aj New Mutants. Avšak tento rok ho ešte uvidíme v animovanej podobe, a to vo filme Spider-Man: Into the Spider-Verse. Nakoniec sa jeho hlas naposledy objaví v animáku Ralph Breaks The Internet. Ako bolo povedané, Stan Lee bol legendou komiksového sveta, a tak fanúšikovia na jeho odkaz len tak nezabudnú.

Viac:  Bumblebee prichádza s novým oficiálnym trailerom

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Filmové novinky v CINEMAX – 29. november 2018

Tento týždeň prichádzajú do kín 3 filmové novinky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.