V Avengers 4 uvidíme viac Black Panthera

Marvel toto leto venoval hlavne upravovaniu a pridávaniu nových scén do filmu Avengers 4, na ktoré nezostalo príliš veľa času vďaka filmu Infinity War, ktorý sa v tej dobe nachádzal v postprodukcii. V septembri pravdepodobne uvidíme prvý trailer na film Captain Marvel a taktiež film Avengers 4 sa neskôr dostane do fázy postprodukcie, takže Marvel má čo robiť. Pripravili nám však režiséri Anthony a Joe Russo malé prekvapenie?

Spoločnosť Atlanta Filming uverejnila príspevok na sociálnu sieť twitter, v ktorom hovorí: „Z lokácii a prítomného kastingu vyplýva, že film Avengers 4 bude obsahovať viac Black Panthera ako film Avengers: Infinity War.“ Nie je jasné, prečo sa Marvel zameral na Wakandu a Black Panthera, ktorý sa vo filme Infinity War rozplynul spolu s ďalšími hrdinami a polovicou vesmíru. Hrdinovia sa teda môžu vrátiť do boja proti Thanosovi vo Wakande, kde prvýkrát prehrali.

Film Black Panther mal dokonca viac tržieb doma v USA ako film Infinity War, takže pridať viac scén s týmto populárnym hrdinom je pre Marvel logické. Taktiež existuje niekoľko teórii, ktoré opisujú Black Panthera ako budúceho majiteľa kameňov nekonečna a nového vodcu Avengerov. V traileri sa však nepredstaví, pretože bratia Anthony a Joe Russo sľúbili, že mŕtvych hrdinov v propagačných materiáloch neuvidíme. Film Avengers 4 je naplánovaný na koniec apríla 2019 uvidíme ho aj IMAX.

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Katherine Langford sa pridáva k obsadeniu Avengers 4

Dotáčky filmu sa síce skončili už začiatkom tohto mesiaca, ale to neznamená, že projekt nenaberá …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.