V Arrowverse uvidíme pôvodného Robina

Herec Burt Ward nie je pre komiksových nadšencov žiadne neznáme meno. V televíznej relácii Batman v 60.rokoch hral po boku Batmana (v podaní Adama Westa) jeho oddaného spoločníka Robina. V priebehu rokov ostal pri komiksoch, párkrát daboval animované filmy. Počas Comic-Conu v San Diegu bolo odhalené, že Burt Ward sa vracia do “komiksových vôd”.

“Pôvodný Robin”, ako ho mnohí titulujú sa predstaví v Arrowverse, je potvrdené, že to bude v seriáli Batwoman, konkrétne v crossoverovej epizóde. Či sa objaví ako Robin alebo ako niekto úplne iný, zatiaľ nie je známe. Šanca, že si oblečie pôvodný kostým Robina je celkom reálna, vďaka paralelným realitám, ktoré Arrowverse obsahuje. Na druhej strane buďme realisti – Robin nemá superschopnosti, je povestný skôr svojou rýchlosťou a ohybnosťou, čo nemôžme vo Wardovom veku (74 rokov) očakávať.

VIAC:  Aký je plán Crisis on Infinite Earths?

Nebude to po prvýkrát, čo sa ukáže v seriáli/seriáloch niekto, kto už má skúsenosti s hraním superhrdinu. V seriáli Flash (a aj v crossoveri Elseworlds) sa predstavil John Wesley Shipp – tento herec bol v 90.rokoch predstaviteľ Flasha. Najskôr sa v seriáli objavil ako Henry Allen (Earth-1) a neskôr ako rýchlik Jay Garrick (Earth-3). Jeho pôvodný seriálový oblek sme mali možnosť vidieť aj v súčasnom seriáli Flash v rámci crossoveru Elseworlds.


John Wesley Shipp v pôvodnom obleku

Do tejto kategórie patrí aj herečka Lynda Carter, ktorá hrala v minulosti Wonder Woman. V súčasnosti sa z času na čas objaví v seriáli Supergirl ako Olivia Marsdin. Helen Slater (seriálová adoptívna matka Supergirl) si taktiež zahrala Supergirl, avšak v 80.rokoch. Dean Cain (seriálový adoptívny otec Supergirl) hral Supermana v seriáli Lois a Clark. A mohli by sme pokračovať…

VIAC:  Crisis on Infinite Earths - ďalší Superman!

Zdroj: screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Crisis on Infinite Earths – ďalší Superman!

Posledné dni odhalili, na koho ďalšieho sa môžeme vo veľkom crossoveri seriálov Arrowverse (známy aj …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.