V deviatej sérii Walking Dead uvidíme Carlovu priateľku z komiksov

Do seriálu Walking Dead práve obsadili Carlovu frajerku z komiksov. Lydia sa objaví v nadchádzajúcej sezóne, zahrá si ju herečka Cassady McClincyová. Lydia je dcéra vodkyne Whispers Alphy jej zaradenie medzi hlavné postavy príde fanúšikom bizarné, keďže Carl, ktorého hral Chandler Riggs, už nie je nažive.

V komiksoch Walking Dead je Lydia súčasťou Whisperers, preživších ktorí sa maskujú do kože chodcov, aby sa medzi chodcami mohli pohybovať bez povšimnutia. Klan sme prvýkrát mohli vidieť v traileri z tohtoročného Comic-Conu fanúšikovia sú odvtedy nadšení. Ale keďže Lydiine hlavné spojenie s príbehom v komikse, je Carl Grimes, je tu veľká otázka, ako bude zobrazená v deviatej série.

Scenárista Scott Gimple nedávno hovoril o smrti Carla Grimesa a vysvetlil, že jeho príbeh z komiksu bude rozpovedaný prostredníctvom rôznych postáv. Čo je určite spôsob ako sa držať zdrojového materiálu. Mnohí fanúšikovia by boli veľmi šťastní, keby sa v budúcnosti seriál viac priblížil komiksom Roberta Kirkmana, aj keď na to môže byť už neskoro.

The Walking Dead sa vracia 9. októbra s prvými 8 epizódami 9. sezóny. Druhá polovica bude mať premiéru niekedy začiatkom roka 2019.

Zdroj: tvweb.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.