V druhej sérii Daredevila bude aj Elektra

Elektra je pre Matta Murdocka osudovou ženou. Poznali sa už v detstve a často to medzi nimi iskrí. Ich vzťah je ale skutočne komplikovaný, lebo Elektra pracuje ako ninja.

V prvej sérii Daredevila Elektra bola len spomenutá. V druhej sérii ju už ale uvidíme naozaj. A Marvel si vybral výbornú predstaviteľku. Francúzka s kambodžskými koreňmi, Elodie Yung, je pre túto rolu ako stvorená.V mladosti trénovala karate, získala čierny pás a študovala právo. Zatiaľ hrala hlavne v európskych filmoch, ale rolu exotickej bojovníčky si už skúsila v druhom G.I. Joeovi.

Jinx z G.I. Joe: Retaliation (zdroj: Paramount Pictures)

Druhá séria sa nám tak zaľudňuje dôležitými postavami. Okrem Elektry už bol ohlásený aj Punisher. Či sa k nim pridá aj Bullseye, zatiaľ nevieme. Je to ale pravdepodobné. Dokonca sa šušká o tom, že by si ho mohol zahrať Jason Statham.

Druhá séria Daredevila sa na Netflixe objaví v apríli budúceho roku.

Ondro

Ondro

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.