V Legends of Tomorrow uvidíme mladého Obamu

Arrowverse sa vrátil po zimnej prestávke takmer v kompletnej zostave. Jediný oddychujúci seriál je Legends of Tomorrow. Ten má na rozdiel od kolegov dlhšiu prestávku, no po nej sa vráti… A je sa naozaj na čo tešiť.

Ak ste tento týždeň čakali Legendy, čakali ste márne. Kvôli novinke Black Lightning dostali Legendy dlhší oddych a vrátia sa až 12. februára. Vtedy dostane pauzu Supergirl  a bude tak až do apríla, kedy je plánované finále tretej série seriálu Legends of Tomorrow.

Po udalostiach vo veľkom crossoveri a zimnom finále sa na palube Waveridera uvoľnili dve miesta. Už dlhšie bolo známe, že Victor Garber (seriálový Martin Stein) opustí tím, lebo herec má iné pracovné príležitosti. Nikto však nečakal, že profesor Stein umrie. Zdrvený Jax, druhá polovica Firestorma, Waverider opustil v zimnom finále.

Tím Waveridera po zimnej prestávke posilní Kid Flash. Spočiatku sa špekulovalo, že pôjde o krátku návštevu, teraz je potvrdené, že bude pravidelnou postavou. V seriáli The Flash dostával Wally West v poslednej dobe pomerne málo priestoru, a preto je celkom logické, že postavu s takýmto potenciálom nenechajú producenti zapadnúť prachom. Na jednej strane je to super, pretože Legendy nemajú speedstera (a mimochodom, v minulej sérii by ho potrebovali ako soľ). Na druhej strane mám isté pochybnosti. Ak sa Kid Flash naučil naozaj všetko, môže sa časová os triasť od strachu. Lebo zrejme neexistuje nič bláznivejšie ako speedster na lodi, ktorá cestuje časom.

Krátku spoluprácu Kid Flasha s Legendami sme mohli vidieť na začiatku aktuálnej série, kedy NateWally spolu bojovali so zločinom v Central City.

Seriál po prestávke navštívi Constantine. Ten je známy z jednej epizódy Arrowa, mal aj jednu sériu vlastného seriálu (a teraz sa chystá animovaná podoba Constantina). Jeho postava je veľmi zaujímavá a už promo sľubuje, že to bude temnejšia epizóda.

Niekedy ku koncu tretej série LoT sa dočkáme celkom zaujímavého momentu v seriáli. Chystá sa totiž epizóda, kde Legendy skrížia svoje cesty s mladým Barrackom Obamom. Dej sa bude odohrávať koncom 70. rokov, ide o obdobie, kedy bol Obama na Occidental College. Casting na rolu práve prebieha.

Seriál Legends of Tomorrow sa vráti 12.februára.

Zdroj: screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.