V londýnskom podchode sa stretlo šesť Spider-Manov

Konferencie Comic Con sú pre fanúšikov komiksov a filmov o superhrdinoch ako druhé Vianoce. Filmári a herci na nich pred masami nadšencov odhaľujú nové trailery a predstavujú pozadie tvorby filmových noviniek. V poslednom čase sa Comic Cony konali v Londýne a Paríži a oba patrili dlho očakávanému filmu Spider-Man: Paralelné svety, ktorý do našich kín dorazí už v decembri. Čo odhalili tvorcovia inovatívneho animáku, v ktorom sa stretne až šesť Spider-Manov?

V novinke Spider-Man: Paralelné svety spoznávame brooklynskeho tínedžera Milesa Moralesa, ktorý je presvedčený, že je jediným Spider-Manom. Vďaka nebezpečnému experimentu sa však v jeho svete zrazu ocitne niekoľko ďalších pavúčích (nielen) mužov. Ak sa chcú ešte niekedy vrátiť domov, musia spojiť sily a opäť raz zachrániť svet.

Akčná novinka láka na inovatívny a unikátny spôsob animácie, ktorý vynikne jedine na veľkom plátne, humor a vzťahy medzi hlavnými hrdinami a silné kreatívne duo v pozadí. Producenti Phil Lord a Christopher Miller stoja za kinohitmi, ako LEGO Príbeh, Oblačno, miestami fašírky alebo 22 Jump Street.

(zľava) Bob Persichetti, Peter Ramsey and Rodney Rothman

Na parížskom Comic Cone však film predstavilo trio režisérov Bob Persichetti, Peter Ramsey a Rodney Rothman, s ktorými dorazila mladá hviezda Shameik Moore, ktorý v originálnej verzii dabuje Milesa Moralesa. Persichetti prízvukoval, že hoci sa v príbehu objaví aj Peter Parker, jeho hlavnou postavou je Miles, ktorý je úplne iným Spider-Manom. „Miles je iný, má úplne iný život, skúsenosti a motivácie.”

Shameik Moore

Súčasťou londýnskeho Comic Conu bol aj špeciálny graffiti event v jednom z mestských podchodov, kde umelci namaľovali na obrovskú stenu všetkých šesť Spider-Manov, ktorí sa vo filme objavia, v akcii. Čo by ste povedali na to, keby sa podobné graffiti objavilo aj u nás?

Animák Spider-Man: Paralelné svety sa v našich kinách objaví 13. decembra 2018. Na vaše plátna ho prinesie spoločnosť Itafilm.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.