Veľký crossover bude tento rok aj so Supermanom

Áno, je to tak. Môžeme sa tešiť na to, že si Tyler Hoechlin zopakuje svoju rolu Supermana – a tentokrát pri špeciálnej príležitosti. Tyler Hoechlin sa nám prvýkrát predstavil ako seriálový Superman v druhej sérii Supergirl a dá sa povedať, že si mnohých fanúšikov rýchlo získal. V celej tretej sérii Superman absentoval(hoci by sa Kare naozaj hodila pomoc s Reign).

Teraz je už isté, že v nastávajúcej seriálovej sezóne uvidíme Supermana. Jeho účasť v Arrowverse je potvrdená pre veľký crossover. Podľa súčasných informácií bude Superman súčasťou každej epizódy veľkého crossoveru. Okrem Supermana bude súčasťou crossoveru aj Lois Laneová, pre ktorú to bude premiéra v Arrowverse. Akú úlohu zohrá v crossoveri ona zatiaľ nevieme.

Viac informácií o crossoveri momentálne nemáme, no jedno je jasné – ak sa objaví aj Superman, situácia bude zrejme veľmi vážna.

Veľký crossover sa odvysiela v dňoch 09.12.2018 – 11.12.2018.

Zdroj: cbr.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.