Veľký crossover prepojí Arrowverse!

Minulý rok síce stanica CW sľubovala prepojenie všetkých 4 Arrowverse seriálov, no záverečné minúty Supergirl rozhodne nepočítame ako plnohodnotný crossover.

Tento rok však situácia bude iná a Supergirl bude plnohodnotnou súčasťou crossoveru. Výkonný producent Andrew Kreisberg v nedávnom rozhovore pre Entertaiment Weekly odhalil plány pre nadchádzajúci crossover.

Kara a Alex sú stredobodom celých štyroch hodín. Jedna z vecí, ktorú budeme túto sériu robiť je návrat k prvej sérii, t.j vytvorenie deja, kde sú stredobodom sestry Danversové. Takže veľakrát v tejto sérii budú Kara a Alex robiť veci spolu a crossover nebude výnimka.“

Ďalšie šumy okolo crossoveru hovoria o tom, že by mal byť emocionálnejší oproti minuloročnej „Invázii“. Spomína sa aj, že bude plný lásky, vylúčená vraj nie je ani svadba.

Je možné, že to bude mať súvis s flashbackovou epizódou „Midvale“ s poradovým číslom 6, kde by sme mali „prežiť záhadnú vraždu na strednej škole“ a zistíme tak, vďaka čomu sa medzi Karou a Alex vytvorilo také pevné sesterské puto. Mladú Alex si zahrá herečka Olivia Nikkanen, Karu stvárni Izabela Vidovic.

Naľavo je herečka, ktorá stvárni mladú Karu, vedľa je herečka, ktorá bude hrať Alex.

Crossover je zatiaľ naplánovaný na 27. 11 (Supergirl, Arrow) a 28.11 (Flash, Legends of Tomorrow).

Zdroj: screencrush.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Tvorcovia Gothamu chystajú ďalší seriál!

V utorok ohlásili DC a WB Television, že chystajú nový seriál. Pripravovaný seriál by sa mal volať …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *