Veľký crossover prepojí Arrowverse!

Minulý rok síce stanica CW sľubovala prepojenie všetkých 4 Arrowverse seriálov, no záverečné minúty Supergirl rozhodne nepočítame ako plnohodnotný crossover.

Tento rok však situácia bude iná a Supergirl bude plnohodnotnou súčasťou crossoveru. Výkonný producent Andrew Kreisberg v nedávnom rozhovore pre Entertaiment Weekly odhalil plány pre nadchádzajúci crossover.

Kara a Alex sú stredobodom celých štyroch hodín. Jedna z vecí, ktorú budeme túto sériu robiť je návrat k prvej sérii, t.j vytvorenie deja, kde sú stredobodom sestry Danversové. Takže veľakrát v tejto sérii budú Kara a Alex robiť veci spolu a crossover nebude výnimka.“

Ďalšie šumy okolo crossoveru hovoria o tom, že by mal byť emocionálnejší oproti minuloročnej „Invázii“. Spomína sa aj, že bude plný lásky, vylúčená vraj nie je ani svadba.

Je možné, že to bude mať súvis s flashbackovou epizódou „Midvale“ s poradovým číslom 6, kde by sme mali „prežiť záhadnú vraždu na strednej škole“ a zistíme tak, vďaka čomu sa medzi Karou a Alex vytvorilo také pevné sesterské puto. Mladú Alex si zahrá herečka Olivia Nikkanen, Karu stvárni Izabela Vidovic.

Naľavo je herečka, ktorá stvárni mladú Karu, vedľa je herečka, ktorá bude hrať Alex.

Crossover je zatiaľ naplánovaný na 27. 11 (Supergirl, Arrow) a 28.11 (Flash, Legends of Tomorrow).

Zdroj: screencrush.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.