Veľký návrat Leonarda Snarta?!

Býva zvykom, že čím bližšie je finále seriálu, tým zaujímavejšie veci sa tam dejú. Hoci sa od začiatku hovorilo, že k Legion of Doom bude patriť aj Leonard “Lenny” Snart, jeho naozajstného zapojenia do akcie by sme sa mali dočkať pravdepodobne až v pätnástej epizóde.

Oficiálny popis epizódy:

Legendy musia vymyslieť plán, ako získajú posledný kúsok Kopije osudu od nepriateľov (Legion of Doom). Ocitnú sa vo Francúzsku uprostred prvej svetovej vojny a čelia poznatku, že musia zničiť mystický objekt. Spolupracujú s vojakom Johnom Ronaldom Reuelom Tolkienom (Jack Turner) a zistia, že Kopija je niekde uprostred boja. Medzitým musia odolať pokušeniu Kopije a čelia aj návratu bývalého tímového kolegu.

VIAC:  Čo znamená prekvapivé cameo v seriáli WandaVision pre budúcnosť MCU?

Nikde nie je oficiálne napísané, že tým bývalým kolegom je Lenny Snart (ktorý v prvej sérii umrel), avšak:

1, Legendy nemajú veľký zoznam bývalých kolegov – museli by sme počítať s prižmúrenými očami, aby sme na zoznam naškrabali Rexa Tylera. Avšak, môže to byť aj Rip Hunter. Jeho status je aktuálne veľmi diskutabilný. Je v tíme? Nie je v tíme?

2, fotky z natáčania – Snart (Wentworth Miller) bol videný na natáčaní, takže v nejakej epizóde určite bude. Ak na to pôjdeme vylučovacou metódou, už mu veľa príležitostí do konca série neostáva.

Čo je však omnoho zaujímavejšie (a potvrdené) na tejto epizóde, je to, že sa v nej objaví aj mladý J.R.R Tolkien (autor Pána Prsteňov a Hobita). Motivuje ho stretnutie s Legendami k napísaniu slávnej trilógie?

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.