Venom krvou naozaj nebude šetriť

Prednedávnom nás Sony informoval o jeho novom filmovom projekte Venom, no teraz sa dozvedáme ďalšiu dôležitú informáciu o tomto filme. Sólo film o Spider-Manovom najväčšom nepriateľovi Venomovi bude vlastníkom R-hodnotenia (18+). Film sa bude niesť v duchu sci-fi a hororu a premiéra filmu je naplánovaná na rok 2018.

Práce na filme sa ešte len rozbiehajú, a preto v tomto čase ešte oficiálne neexistuje režisér pre túto snímku. Návrh a podklad vytvorila dvojica Jeff PinknerScott Rosenberg (Reboot, reštart filmu Jumanji). Ďalším kandidátom na post režiséra je Dante Harper (Alien: Covenant), ktorý vytvoril ešte skorší návrh filmu. Hovorí sa aj o tom, že film nebude mať žiadnu spojitosť s MCU (Marvel Cinematic Universe).

Spider-Man 3 (2007) Venom

Ak film nebude mať žiadnu spojitosť s filmo Spider-Man: Homecoming, tak budú potvrdené ďalšie filmové teórie.V Sony filmovom vesmíre by sa mal objaviť ďalší Spider-Man, takže bude existovať Marvel Spider-Man, ale bude tu aj Sony Spider-Man. Určite zaujímavá myšlienka, pretože dvoch Peter Parkerov, súčasne existujúcich na filmovom plátne, sme ešte nevideli. K tomu Sony navrch ešte vyvíja aj animovaný film o Spider-Manovi (Miles Morales Spider-Man).

Miles Morales Spider-Man

Marvel má na konte zatiaľ dva filmy s R-hodnotením: minuloročný Deadpool a tohtoročný Logan, teda ak Marvel bude spolupracovať so Sony, tak sa k nim pridá aj Venom. Otázkou je aj, či práve Sony uvedie na scénu známu antihrdinskú skupinu Sinister Six. Všetko je stále iba v štádiu príprav, a tak je preto ešte priskoro hovoriť o podrobnostiach filmu.

Zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.