Venom sa ukazuje v plnej kráse v novom traileri

Ani sme sa nenazdali a po úvodnom teaseri sa sólový film Venom predstavuje v plnohodnotnom traileri. A už len z prezentačného obrázku môžete usúdiť, že tento trailer má niečo, čo ten predchádzajúci nemal… Venoma!

Teaser trailer sa zameriaval skôr na Eddieho Brocka a odhalenie samotného symbiotu, zatiaľ čo táto ukážka zobrazuje viac zoznámenie sa s Venomom, ktorý sa usídlil v Eddieho tele. Nezabúda sa na vychytávky, ktoré Brock, po spojení sa s Venomom, obdržal a tie sa rovno uvádzajú do akcie. Z traileru sa javí, že pomer času stráveného s Venomom a Brockom je absurdne nerovnomerný, no snáď tomu tak nebude a Venoma si poriadne užijeme.

Ďalším výrazným aspektom je v tomto prípade príbeh, ktorý už naberá väčšie kontúry a z doposiaľ zverejnených záberov sa dá usúdiť, že pôjde o dosť klišovitú záležitosť a navyše, Venom ani veľmi nepôsobí ako anti-hrdina. Jeho výzorom sa ani nebudem zaoberať, na to nech si každý urobí vlastný názor, akurát treba zobrať do úvahy, že toto ešte nie je finálna verzia a na vizuálnych efektoch filmu sa stále pracuje. Na záver mi na um prichádza hudba, ktorá mi neskutočne pripomína trailerový soundtrack pre Infinity War (nezdá sa to aj vám?).

Film Venom zavíta do lokálnych kín 4.októbra 2018.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.