Venoma videlo na Slovensku takmer 50 000 divákov

Slovenské kiná ovládla drsná marvelovka Venom. Film o novinárovi Eddiem Brockovi, ktorého ovládne krvilačný symbiont Venom, bol pre mnohých fanúšikov najočakávanejším filmom jesene. Tí sa konečne dočkali minulý štvrtok, keď Tom Hardy ako Venom dorazil do slovenských kín. A vyzerá to tak, že svojej povesti neostal nič dlžný. Akčnú komiksovku totiž videlo od štvrtka v slovenských kinách 49 650 divákov. Ste medzi nimi aj vy?

Venom láme rekordy návštevnosti aj celosvetovo. Od premiéry zarobil neuveriteľných 205 miliónov dolárov, čo pre film znamená najúspešnejší októbrový kinovíkend v histórii kinematografie. Fanúšikovia aj recenzenti na filme oceňujú fantastický výkon Toma Hardyho, skvelú kombináciu akcie a humoru a fakt, že na rozdiel od filmov, ako Avengers či Justice League, Venom funguje ako úplne samostatný celok. Ak teda máte v hlave zmätok zo všetkých superhrdinov, ktorých príbehy sú prepojené, pri Venomovi sa báť nemusíte. A malé odporúčanie na záver – po skončení filmu sa z kinosály zbytočne neponáhľajte. Venom má pre vás počas záverečných titulkov prichystané až dve prekvapenia!

Viac:  Katherine Langford sa pridáva k obsadeniu Avengers 4

Akčnú komiksovku Venom s Tomom Hardym si môžete v slovenských kinách vychutnať práve teraz. Na vaše plátna ju prináša spoločnosť Itafilm.

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Sú vo filme Spider-Man Paralelné svety potitulkové scény?

Spider-Man: Into the Spider-Verse je najnovší film o Spider-Manovi, tento je trochu iný je totiž …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.