Venoma videlo na Slovensku takmer 50 000 divákov

Slovenské kiná ovládla drsná marvelovka Venom. Film o novinárovi Eddiem Brockovi, ktorého ovládne krvilačný symbiont Venom, bol pre mnohých fanúšikov najočakávanejším filmom jesene. Tí sa konečne dočkali minulý štvrtok, keď Tom Hardy ako Venom dorazil do slovenských kín. A vyzerá to tak, že svojej povesti neostal nič dlžný. Akčnú komiksovku totiž videlo od štvrtka v slovenských kinách 49 650 divákov. Ste medzi nimi aj vy?

Venom láme rekordy návštevnosti aj celosvetovo. Od premiéry zarobil neuveriteľných 205 miliónov dolárov, čo pre film znamená najúspešnejší októbrový kinovíkend v histórii kinematografie. Fanúšikovia aj recenzenti na filme oceňujú fantastický výkon Toma Hardyho, skvelú kombináciu akcie a humoru a fakt, že na rozdiel od filmov, ako Avengers či Justice League, Venom funguje ako úplne samostatný celok. Ak teda máte v hlave zmätok zo všetkých superhrdinov, ktorých príbehy sú prepojené, pri Venomovi sa báť nemusíte. A malé odporúčanie na záver – po skončení filmu sa z kinosály zbytočne neponáhľajte. Venom má pre vás počas záverečných titulkov prichystané až dve prekvapenia!

Akčnú komiksovku Venom s Tomom Hardym si môžete v slovenských kinách vychutnať práve teraz. Na vaše plátna ju prináša spoločnosť Itafilm.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.