Viedenský Comic Con láka na zvučné mená

V dňoch 23. a 24. novembra sa bude vo Viedni konať už piaty ročník popkultúreneho festivalu VIECC – Vienna Comic Con. Tento rok organizátori lákajú návštevníkov na viacerých zvučných hostí, menovite napr. Stevena Seagala alebo Seana Astina, známeho ako Sam z trilógie Pán prsteňov.

Ak ešte nemáte tieto dva dni zapísané vo svojom kalendári, určite tak čím skôr urobte, pretože o túto udalosť sa rozhodne nechcete nechať pripraviť! Svojou maličkosťou nás vo Viedni poctí kultový akčný herec Steven Seagal, známy z vyše 40-tich filmov. Stretnúť sa s touto žijúcou filmovou legendou, prípadne sa s ňou odfotiť a získať autogram budete mať možnosť práve na tomto neďalekom Comic Cone!

Steven Seagal je však len najväčšou z množstva ďalších hviezd, ktoré sa zúčastnia Vienna Comic Conu. Okrem iných môžete ako návštevníci stretnúť Seana Astina, verného Frodovho spoločníka Sama z Pána prsteňov, alebo charizmatickú Alex Kingston, ktorá je fanúšikovi popkultúry známa zo seriálov Doctor Who ako River Song alebo Arrow.

Viedeň navštívi aj mladá hviezdička Jack Dylan Grazer, známy ako Eddie z minuloročného spracovania kultového hororu It od Stephena Kinga, ale aj Chris Klein, ktorý hral záporáka Cicadu v najnovšej sérii Flasha.

Pre verných fanúšikov komiksov bude veľmi zvučným menom Frank Miller, tento legendárny autor komiksov, ktorý stojí za titulmi ako Sin City, Daredevil, 300 alebo Ronin bude spolu s Ulrichom Schröderom, autorom populárneho Káčera Donalda, ďalšími skvelými hosťami viedenského Comic Conu.

Dôležitou súčasťou takýchto festivalov býva aj cosplay súťaž – vo Viedni možno očakávať množstvo kvalitných profesionálnych ale aj amatérskych cosplayerov. Zrejme najväčšou hviezdou spomedzi nich bude Anissa Cosplay, ktorá sa stala známou vďaka cosplayom z hier The Witcher alebo NieR: Automata. Víťaz cosplay súťaže si odnesie výhru 7000 eur a možnosť zúčastniť sa celosvetového finále v cosplay súťažiach v USA.

Viac info o tejto úžasnej udalosti nájdete na www.viecc.com.

HB

Avatar
Fanúšik fantasy, sci-fi, hororov, trilerov, komiksov, mangy, anime a jednoducho všetkého geekovského.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Komentár

  1. Avatar

    Ahoj.

    Kde môžem stiahnuť XEvil zadarmo na svojich webových stránkach?
    Mám informácie z vašej podpory. XEvil je naozaj najlepší program pre riešenie captcha, ale potrebujem najnovšiu verziu.

    Vďaka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.