Vieme ako začne Spider-Man: Homecoming

Režisér Jon Watts prezradil ako sa začne Spider-Man: Návrat domov. Normálne sa dej filmov z MCU začína v deň ako sa dostali do kín, to však nebude prípad Spider-Mana. POZOR SPOILER! Film začne hneď po udalostiach filmu Avengers (2012), uvidíme ako sa mesto vyrovnáva s vedľajšími škodami boja s Chitauri.

Film doslova začína v tieni Stark veže, keď ešte nebola Avengers Tower; Toomesovi, Michael Keaton, sa podarilo získať kontrakt na vyčistenie New Yorku po útoku Chatauri, keď ale dorazí na miesto, aby sa so svojimi chlapcami pustil do práce, zastaví ho Department of Damage Control a pošle ho preč. Nasledujú logá Marvelu a Sony. Skočíme do udalostí CA: Civil War, tesne potom ako Tony regrutoval Petra Parkera. Krátke zábery o tom ako Peter letí do Nemecka a bojuje na letisku. Následne uvidíme ako Parker testuje svoj oblek na rôznych miestach Európy. Strih do súčastnosti, Peter sa vezie v metre, vedie svoj normálny stredoškolský život, očividne uplynul nejaký čas a on stále čaká kedy sa mu znovu ozve Tony Stark.

Spider-Man: Homecoming má premiéru v našich kinách 6. júla 2017.

VIAC:  Odhalenie prvého traileru filmu Star Wars Episode IX a jeho titulu

Zdroj: comicbookmovie.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Gambit je zrušený a premiéra New Mutants sa opäť posúva

Obe filmy mali veľmi ťažký vývoj a boli zachytené v nešťastnom období, kedy takmer žiaden …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.