Vieme akú rolu si zahrá Kurt Russell v pokračovaní Strážcov Galaxie

Marvel konečne oznámil začiatok natáčania Guardians of the Galaxy Vol. 2, uverejnil prvý oficiálny plagát a prezradil akú úlohu si zahrá v Kurt Russell.

Nové postavy si zahrajú – Pom Klementieffová (Oldboy), ktorú Gunn oficiálne potvrdil, na svojom Facebooku, ako novú členku tímu Strážcov Galaxie, zahrá si mimozemšťanku Mantisu. Mantisa je na stránkach komiksu známa ako bývala členka Avengers, v roku 2007 sa neochotne stala členkou Strážcov Galaxie. Tak ako Peter, aj ona má problémy s otcom, čo podľa Gunna, je to čo ich zblíži.

Klementieff-debicki-sullivan

Ďalej uvidíme Elizabeth Dębicki (The Great Gatsby, The Man from U.N.C.L.E.) akú postavu si zahrá zatiaľ nevieme. Legendárny Kurt Russell (The Hateful Eight) si zahrá Star Lordovho otca, nebude to však Petrov otec z komiksov, J’son Kráľ Spartaxu. Zatiaľ vieme len, že jeho postava nebude človek. V oficiálnom tlačovom vyhlásení je spomenutý aj Chris Sullivan ale o jeho postave taktiež nevieme nič.

Do vedľajších rolí sa vrátia Michael Rooker ako Yondu, Karen Gillan ako Nebula, Glenn Close ako Nova Prime a Sean Gunn ako Kraglin. V pokračovaní Strážcov neuvidíme Thanosa (Josh Brolin), James Gunn potvrdil aj to, že dej sa nebude odohrávať okolo Infinity Stones.

Včera nám okrem oznámenia nových postáv, uverejnil Marvel prvý oficiálny plagát ku Guardians of the Galaxy Vol. 2. Na plagáte neprehliadnite malého Groota.

guardians-galaxy-2-cast-images

Guardians of the Galaxy Vol. 2 uvidíme v kinách 4.mája 2017.

Zdroj: marvel.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.