Vieme kedy uvidíme prvý trailer na 8. sériu The Walking Dead

Ďalšie časti The Walking Dead uvidíme až v polke októbra. Ale trailer na 8 sériu dorazí skôr ako sme čakali. Prvý trailer bude mať premiéru na Comic Cone v San Diegu, kde si televízia AMC rezervovala halu H s 6000 miestami na sedenie. Presný program Comic Conu ešte nie je, ale Halu majú rezervovanú na 29. júla.

Tento rok bude našťastie trailer úplne v inom duchu ako minulý rok, kedy sme videli teaser s postavami, ktorým hrozila smrť. Tentokrát uvidíme ako naši hrdinovia vyrazia do vojny proti Neganovi a jeho Saviors. Nedočkavci si môžu popredu prečítať komiks od čísla #115, v ňom sa začína dejová linka s názvom “All Out War” na základe ktorej bude 8. séria natočená, ale pozor(!) spoilerom sa nevyhnete.

Presný dátum premiéry 8. série TWD nie je známy ale podľa našich skúsenosti TWD začína druhý októbrový týždeň a teda 15. októbra 2017. Medzitým si môžeme čakanie skrátiť treťou sériou Fear The Walking Dead, tá začne 5 júla 2017.

Zdroj: Comicbook.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.