Vieme kedy uvidíme prvý trailer na 8. sériu The Walking Dead

Ďalšie časti The Walking Dead uvidíme až v polke októbra. Ale trailer na 8 sériu dorazí skôr ako sme čakali. Prvý trailer bude mať premiéru na Comic Cone v San Diegu, kde si televízia AMC rezervovala halu H s 6000 miestami na sedenie. Presný program Comic Conu ešte nie je, ale Halu majú rezervovanú na 29. júla.

Tento rok bude našťastie trailer úplne v inom duchu ako minulý rok, kedy sme videli teaser s postavami, ktorým hrozila smrť. Tentokrát uvidíme ako naši hrdinovia vyrazia do vojny proti Neganovi a jeho Saviors. Nedočkavci si môžu popredu prečítať komiks od čísla #115, v ňom sa začína dejová linka s názvom “All Out War” na základe ktorej bude 8. séria natočená, ale pozor(!) spoilerom sa nevyhnete.

VIAC:  Čo znamená prekvapivé cameo v seriáli WandaVision pre budúcnosť MCU?

Presný dátum premiéry 8. série TWD nie je známy ale podľa našich skúsenosti TWD začína druhý októbrový týždeň a teda 15. októbra 2017. Medzitým si môžeme čakanie skrátiť treťou sériou Fear The Walking Dead, tá začne 5 júla 2017.

Zdroj: Comicbook.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.