Vieme kedy začne seriál Superman & Lois!

O tom, že by seriálový Superman mohol dostať vlastný seriál sa špekulovalo od prvej chvíle, ako sa objavil v Arrowverse. COVID-19 veľa vecí zmenil, no už teraz je isté (vďaka oficiálnemu odhaleniu vysielacieho programu televízie CW), že sa dočkáme seriálu so Supermanom.

Superman sa predstaví vo vlastnom seriáli pomenovanom “Superman & Lois“. Rolu Supermana si zopakuje Tyler Hoechlin. Podobne to bude aj so seriálovou Lois Lane, rolu si zopakuje Elizabeth Tulloch.

Oficiálny popis seriálu:
V seriáli SUPERMAN & LOIS – Po rokoch toho, ako čelili megalomanským superzloduchom a moštrám, ktoré ničili Metropolis a mimozemským inváziám s cieľom vyhladiť ľudstvo, sa najznámešjí superhrdina tohto sveta – Muž z Ocele, známy aj ako Clark Kent a najznámejšia novinárka Lois Lane musia postaviť najväčšej výzve – snažia sa vysporiadať so stresom, tlakom a komplexnosťou, ktorá sa od nich ako od pracujúcich rodičov očakáva v súčasnej spoločnosti. Komplikovaná a náročná výchova dvoch tínedžerov núti Clarka a Lois uvažovať či (ne)mohli dospievajúci Jonathan a Jordan zdediť superschopnosti svojho otca.
Po návrate do Smallvillu aby zariadili nejaké rodinné veci, sa Clark a Lois opäť stretávajú s Lanou Lang, miestnou úradníčkou, ktorá bola Clarkova prvá láska a jej manželom – hasičom Kyleom Cushingom. Dospelí nie sú jediní, ktorí sa s niekým opäť stretávajú – mladí Kentovci sa opäť stretnú so Sarah – rebelskou dcérou Lany a Kylea. Samozrejme, že v živote superhrdinu nie je fádny moment, hlavne keď otec Lois – generál Samuel Lane hľadá Supermana – aby zničil zloducha alebo zachránil situáciu. Medzičasom, návrat Supermana a Lois do idylického Smallvillusa sa obráti vo chvíli, keď sa do ich životov pripletie neznámy cudzinec.


Oficiálny plagát k seriálu

Ako už popis prezradil, Superman a Lois budú rodičmi dvoch chlapcov v tínedžerskom veku – Jonathana a Jordana. Jonathana si zahrá Jordan Elsass, jeho charakter je popisovaný ako “čistý, skromný a láskavý“. Jordana Kenta si zahrá Alexander Garfin. Popis jeho postavy  hovorí o “veľmi inteligentnom chlapcovi, ktorého temperament a sociálna úzkosť limitujú jeho interakcie s ľuďmi.


Jonathan (Jordan Elsass) a Jordan (Alexander Garfin)

V pripravovanom seriáli  bude aj Wolé Parks zo seriálu The Vampire Diaries star. V seriáli sa objaví ako záporák “The Stranger”, ktorý sa bude snažiť dokázať, že svet na svoju ochranu nepotrebuje Supermana.

Televízna stanica CW má v pláne začať vysielať seriál v januári 2021.

Zdroje: digitalspy.com, comingsoon.net

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.