Vieme, koho objavila Supergirl v pode!

V poslednej dobe bolo o Supergirl počuť len mnoho klebiet a neúplných informácii. Avšak, ako začalo natáčanie seriálu, novinky sa len tak sypú. Odhalenie kostýmu Supermana, ďalšie účinkovanie Calisty Flockhart v seriáli a závere článku máme pre Vás veľký spoiler vieme, kto sa skrýva v pode!

Seriál Supergirl je rodinne zameraný a producentka seriálu sa vyjadrila, že druhá séria bude pokračovať v tomto duchu – uvidíme hlavne rodinu. Veľa rodiny. Novinkou bude vzťah Kary a jej bratranca Clarka (tvárou v tvár). Mali by sme aj vidieť, kde býva Alex (nie, nebýva v DEO, i keď v prvej sérii to tak vyzeralo). A je možné, že Alex a Kara začnú pátrať po Jeremiahovi Danversovi. Vzťah Jimmyho Olsena a Kary bude pokračovať, no bude ako „horská dráha“. Kara sa ešte stále hľadá, aj ako superhrdinka, aj ako „človek“.

Na Comic-Cone v San Diegu bola odľahčená atmosféra a herci boli zhovorčiví. Producentka seriálu na hercov prezradila, že si všetci v jednom kuse spievajú. „Musela by som byť hlúpa, aby som nevidela  tieto hudobné talenty, ktoré tu máme.“ Muzikálovú epizódu nepotvrdila, ale ani nevyvrátila. Ale ak by nejaká muzikálová epizóda bola, tak určite preto, že sa inšpirovali našim prvoaprílovým článkom. 😀

Padla aj otázka na novú postavu „Maggie Sawyer“, ktorá bude podľa producentky naozaj „drsná a zlá“. Jeden z novinárov sa v tejto súvislosti opýtal na Batwoman (v komiksoch sú Batwoman a Sawyer vo vzťahu) a producentka ostala ticho.

V čase Comic-Conu Tyler Hoechlin ešte nepoznal svoj oblek, no aktuálne je už situácia iná. Superman už zachraňuje svet.

tyler-hoechlin-celeb-snaps-072916

Nový oblek Supermana

Calista Flockhart (Cat Grant) bude ďalej pokračovať v seriáli, avšak jej rola bude omnoho menšia a uvidíme ju len z času na čas. Flockhart sa v seriáli ukáže „vždy, keď bude môcť“. Uvidíme, ako to vyriešia v seriáli, no je to škoda, keďže Cat Grant sa už konečne naučila, že jej asistentka sa nevolá Keira.

a5dad073676aac97d4cef8a55b40e5eb603c622b3af9caba037d42d9d11d0395

Supergirl bude priamo súvisieť s crossoverom seriálov Arrow, Flash a Legends of Tomorrow. Z minulej série (crossover s Flashom) vieme, že Supergirl a Flash nie sú z rovnakej planéty (ide o alternatívne reality). Snáď zmena televízie neznamená aj automatickú zmenu planéty. Ako sa Supergirl na Earth-1 dostane? „Je to veľmi komplikované a ak by som to teraz prezradila, musela by som Vás zabiť“ povedala producentka seriálu Sarah Schechter. Veľký crossover by mal trvať týždeň a celé by sa to malo začať práve u Supergirl (pondelok) a pokračovať u Flasha (utorok), Arrowa (streda) a Legends of Tomorrow (štvrtok). Podľa posledných informácii bude crossover časovo naplánovaný tak, že to bude pre Arrowa jubilejná epizóda č. 100.

Veľký spoiler pod obrázkom!!! Kto sa skrýva v pode?

SG6-1

Producentka seriálu na Comic-Cone v San Diegu odhalila, že v pode je herec Chris Wood.

Zdroj: comicbookresources.com

 

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.