Vieme kto bude záporák vo Veľkom crossoveri!

Veľký crossover bude veľkou udalosťou pre štyri seriály CW – Supergirl, Flash, Arrow a Legends of Tomorrow. Už je viac menej jasné, ktorí hrdinovia sa v crossoveri vyskytnú. A teraz už vieme, proti komu budú stáť!

Ak čakáte jedno meno, čakáte zbytočne… Producenti si nakoniec zvolili väčší počet hlavných záporákov – konkrétne mimozemšťanov rasy Dominators. Pochádzajú z hlbín vesmíru a ako už ich názov naznačuje, je to veľmi dominantná rasa – sú technologicky vyspelí a majú ohromné znalosti. Jedna, celkom neobvyklá, je pozmeňovanie štruktúry DNA. Dokážu ju zmeniť nielen ľuďom, ale aj metaľuďom.

Čo sa týka ich vzhľadu, dôležitá je červená bodka, resp. kruh uprostred čela. Znázorňuje dôležitosť v ich sociálnom systéme  – inak povedané – čím väčšia škvrna na hlave, tým je mimozemšťan dôležitejší.

dominators-dc-comics-invasion

Komiksové znázornenie mimozemšťanov Dominators 

V komiksovom svete mala táto mimozemská civilizácia dva vážnejšie strety s obyvateľmi Zeme – raz, keď v metaľuďoch videli hrozbu a prišli ich odstrániť a druhýkrát si prišli vybudovať na Zem vlastnú armádu metaľudí. Obe tieto varianty znejú veľmi zaujímavo a rozhodne sú dobrým motívom pre veľký crossover. Tak uvidíme, či sa tvorcovia rozhodli inšpirovať komiksami alebo vytvoria úplne iný scenár.

S blížiacou sa premiérou crossoveru sa dozvedáme čoraz zaujímavejšie informácie a herci aj sami zdieľajú zaujímavé chvíle z natáčania. Vybrali sme pár zaujímavých fotiek z Twitterov hercov (či skôr Stephena Amella, ten chlap má asi príplatok za spoilovanie 😀 ).

 set-pic-flash-arrow-legends-supergirl-crossover

Jedna z prvých fotiek crossoveru – ak máte probléém identifikovať superhrdinov podľa obuvi tak sú to nohy Arrowa, Flasha, ATOMA, White Canary a Supergirl

4-way-supergirl-e

Arrow a Supergirl stoja na streche… kdesi

Keď už spomíname crossover, nesmieme zabudnúť ani na najhorúcejší spoiler (alebo veľmi silný náznak spoileru), ktorý na Twitter vypustil (ako inak) Stephen Amell. Sedí v parku na lavičke vedľa Deathstrokea. Je to veľmi zaujímavá situácia, pretože sme Vás informovali o tom, že jeho účasť v seriáli je takmer vylúčená. Ak sa aj objaví, sme zvyknutí na to, že stojí na strane zloduchov. Žeby sa v takej vážnej situácii ako je invázia mimozemšťanov, rozhodol byť aspoň na chvíľu kladný hrdina?

Či je pod maskou Manu Bennet alias Slade Wilson alebo niekto úplne iný zatiaľ nevieme. Čo však s istotou vieme, je to, že sa v crossoverovej epizóde objaví aj Moira Queen (Oliverová matka).

arrow-episode-100-photos4

Oliver Queen nie je celkom nadšený z toho, koho stretol v parku…

Zdroj:cbr.com

 

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.