Vieme kto si zaspieva v muzikálovom crossoveri!

Flash a Supergirl sa opäť stretnú – v dvojdielnom muzikálovom crossoveri. Televízia CW oficiálne potvrdila sedem hercov, ktorí v epizódach zaspievajú.

Grant Gustin (Barry Allen/Flash) a Melissa Benoist (Kara Zor-El/Supergirl) boli už od začiatku viac-menej istí – pretože spievať vedia, ako ukázal hudobný seriál Glee. Obaja herci si tam zahrali členov speváckych zborov.


V crossoveri uvidíme aj Jesseho L. Martina (Joe West) a ako vieme, ten si už v seriáli The Flash zaspieval. V minulej sérii, keď Barry a Cisco odcestovali na Earth-2, stretli Joea Westa, speváka v klube. Zaspieva si aj Victor Garber (doktor Stein/druhá polovica Firestorma), ktorý si už taktiež zaspieval v CW seriáli (Legends of Tomorrow), keď predstieral v klube počas vojny, že je známy spevák. Obaja herci spievali aj na Broadwayi, čiže o ich schopnostiach spievať netreba pochybovať.


Potvrdeným spevákom je John Barrowman (Malcolm Merlyn). Merlyn je muž mnohých tvári a doteraz sme ho videli len v seriáloch Arrow a Legends of Tomorrow. Bude zaujímavé vidieť ako a hlavne prečo navštívi Central City. A či bude mať náladu na pomáhanie alebo pridanie sa k zloduchovi.

Ďalšími potvrdenými spevákmi sú aj seriáloví „technickí mágovia“ Jeremy Jordan (Winn Schott) a Carlos Valdes (Cisco Ramon).

V muzikálovej epizóde sa určite objavia aj David Harewood (Hank Henshaw/J’onn J’onnz) a Chris Wood (Mon-El/Mike Matthews), oni dvaja však spievať nebudú.

Do roly záporáka Music Meistera bol obsadený Darren Criss, ktorý hral taktiež v seriáli Glee. Bol hlavným spevákom Slávikov a ich cover verzie pesničiek sa umiestňovali aj v americkej hitparáde pesničiek.

Či je to konečný zoznam spevákov a postáv pre crossover alebo televízia ešte niekoho neskôr potvrdí, nevieme. Zásoby spevákov ešte stále obsahujú nejaké rezervy – napr. Chyler Leigh (Alex Danvers) spievala v Grey Anatomy.

Muzikálový crossover bude odvysielaný na stanici CW 20.321.3.2017. Začne, podobne ako veľký crossover, na konci epizódy Supergirl a pokračovať bude u Flasha v epizóde pomenovanej „Duet“.

Zdroj: tvline.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.