O necelý mesiac sa konečne dočkáme VIENNA COMIC-CON

Mekka pre fanúšikov komiksu, mangy, anime, hier a seriálov. Asi takto by som definoval Comic-Con, udalosť, na ktorú sa musí aspoň raz za život dostať každý poriadny nadšenec komiksového sveta. Nanešťastie nie vždy sa naskytne možnosť byť súčasťou niečoho podobného a zažiť tú atmosféru na vlastnej koži. Veď kto by sa nechcel stretnúť s hercom zo svojho obľúbeného seriálu, autorom svojho obľúbeného komiksu alebo dokonca so svojím obľúbeným hrdinom či hrdinkou? Tento rok sa Vám to môže splniť vďaka historicky prvému Comic-Conu, ktorý sa uskutoční v hlavnom meste Rakúska, vo Viedni. Všetko sa to bude konať v dňoch 21.-22. 11. 2015.

No a na koho sa môžete tešiť? Zoznam hostí nie je doteraz uzavretý, takže môžeme čakať ešte niekoľko zvučných mien, no svoju účasť na Vienna Comic-Con zatiaľ potvrdili Finn Jones (Game of Thrones), Natalia Tena (Game of Thrones, Harry Potter), Gemma Whelan (Game of Thrones), Neve McIntosh (Doctor Who), Giancarlo Esposito (Breaking Bad), Maya Stojan (Agents of S.H.I.E.L.D.), William Houston (Sherlock Holmes)…

Všetky potrebné informácie ako je cena vstupenky, konkrétne miesto konania, nájdete na oficiálnej stránke.

Magnarok

Magnarok
Komiksy, hry a seriály to je moje. Komiksy som začal zbierať niekedy v roku 2012, kedy vyšlo prvé číslo UKK pre Slovensko. Neskôr som sa začal venovať investovaniu a hodnoteniu komiksov. Napriek týmto záľubám, vďaka ktorým ma moje okolie označuje za Geeka sa venujem aj bežným veciam, ktorým by sa mal mladý školou povinný človek zaoberať.

Určite si prečítaj

Charles Burns – Génius, ktorý je možno predlohou pána Burnsa

S Charlesom Burnsom sa spája jedna zaujímavá konšpiračná teória (áno, aj my komiksoví fanúšikovia máme …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.