Vitajte na Earth-X!

V tomto článku sa pripravíme na nadchádzajúci crossover. Článok obsahuje spoilery!

Oficiálny popis crossoveru:
Epický štvordielny crossover seriálov Supergirl, The Flash, Arrow a Legends of Tomorrow začína!  — Svadba Barryho a Iris spojí hrdinov dokopy, ale veci sa pokašlú, keď záporáci z Earth-X napadnú obrad. Všetci superhrdinovia so svojimi super kamarátmi ako Citizen Cold (Wentworth Miller), The Ray (Russell Tovey), Felicity Smoak, Iris West Alex Danvers sa postavia proti najimpozantnejším zloduchom. Najlegendárnejší hrdinovia Zeme – Green Arrow, Supergirl, The Flash a White Canary – povedú svoje tímy do bitky o záchranu sveta.

Veľkou udalosťou crossoveru bude svadba Barryho a Iris. Z fotografii, ktoré televízia publikovala vidno, že sa tam dostaví naozaj veľa hostí. Trochu nepochopiteľné mi príde, že je tam aj Alex, ktorá sa zrejme ako jediná postava seriálu Supergirl ešte nestretla s Flashom. Ale ako sa vraví – iný kraj/Earth, iný mrav.

Hostia na svadbe sú veselí…

…až na malé výnimky.

Dokonalá chvíľa Barryho a Iris….

…netrvala dlho. Stavím sa, že si nestihli povedať “áno”.

Crossover bude plný dvojníkov. Okrem „diabolských hlavných hrdinov“ sa môžeme tešiť aj na postavy, ktoré sme už dlhšie nevideli. Jedným takým bude dvojník Lennyho Snarta s menom „Citizen Cold“. Pre herca Wentwortha Millera je to vraj posledné účinkovanie v Arrowverse, potom herec definitívne opustí seriálový svet. Aspoň tak sa nechal počuť. V Arrowverse nie je zrejme nič trvalé, veď aj „mŕtve postavy tu ožívajú takmer každú stredu.

The Ray a Citizen Cold, obyvatelia Earth-X. Na Earth-X je vo všeobecnosti veľmi zaujímavá móda a preto sa neviem rozhodnúť, či je The Ray v base alebo v pyžame.


Ray v maske


Žeby Winn z Earth-X?


Prečo má White Canary zbraň? Hádam jej ninja tyčku neodniesli do zberne kovu…

Podľa vyjadrenia Brandona Routha sa v crossoveri dočkáme scény, kde bude naraz až 21 hrdinov. Zatiaľ sa môžete pokochať ich spoločnou fotkou.

Crossover bude odvysielaný špeciálne: crossover začne 28. novembra epizódou Supergirl, po nej bude crossover pokračovať epizódou Arrowa, nasledujúci deň budú odvysielané crossoverové epizódy Flasha a Legiend.

Zdroj: screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.