Vo filme Justice League uvidíme dvoch Green Lanternov!

Nevydarený film spoločnosti  Warner Bros. z roku 2011 Green Lantern s hlavným hrdinom Hal Jordanom, ktorého stvárnil Ryan Reynolds (Deadpool), už takmer nikoho nezaujíma a možno je to tak lepšie. Veľa fanúšikov si však v poslednej dobe žiadalo nové spracovanie tohto komiksového hrdinu a očakávali, že sa ho konečne dočkajú v nadchádzajúcom filme zo sveta DC Extendet Universa teda v Justice League. Warner Bros. im ho dopriala, avšak nebude jediný!

Novinka sa dostala na verejnosť prostredníctvom internetového portálu Heroic Hollywood: „V Justice League nebude jeden Green Lantern, ale vo filme uvidíme hneď dvoch Green Lanternov.“ Avšak správy o prítomnosti nového Green Lanterna sme počuli už pred filmom Batman V Superman, v ktorom sa mal aj objaviť, no vo finálnej verzií filmu sa nenachádzal a tak vznikajú obavy o tom, či Warner Bros. dodrží túto novinku.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt green lantern

Taktiež už vznikajú rôzne teórie, ktoré fanúšikovia vytvárajú vždy pri podobných správach. Jednou z nich je aj otázka: “Ktorých dvoch Green Lanternov uvidíme?“ S touto otázkou sa spájajú ďalšie, ako napríklad: “Kto ich stvárni?“ alebo “Prečo ešte neboli v žiadnom z trailerov?“ Prvý odkaz na Green Lanternov sme mohli počuť v Justice League traileri na Comic ConeSan Diegu, kde tajomný hlas zmienil, že na Zemi už nie sú “žiadny Lanterni.“ Čo to však zapríčinilo?

Zelený strážcovia majú na rok 2020 naplánovaný tiež svoj vlastný film s názvom Green Lantern Corps, avšak tento film sa bude zaoberať skôr modernejšími príbehmi zo sveta Green Lanternov. Hal Jordan je jeden z viacerých Lanternov, ktorí patria k Justice League. Ďalším kandidátom na obsadenie do filmu je napríklad John Stewart, Guy Gardner alebo Jessica Cruz. Táto myšlienka sa zatiaľ formuje k skutočnosti, pretože čo by to bolo za Justice League bez Green Lanterna, avšak to sa dozvieme až na premiére filmu 17. novembra.

Zdroj: comicbook.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.