Vo Flashovi uvidíme Black Siren

Earth-2 zohráva v druhej sérii seriálu Flash dôležitú úlohu. Seriál využíva alternatívny vesmír Earth-2 a predstavuje nám nových zloduchov, ktorí tímu Flash robia (takmer) každodenné starosti. Okrem relatívne malých zločincov nám predstavili aj najväčšieho lotra – Zooma, ktorý zatiaľ v seriáli vzbudzuje dojem nepremožiteľnosti.

Alternatívny svet Earth-2 taktiež predstavil dvojníkov mnohých známych postáv, ich životy sú v paralelnom svete veľmi odlišné. V alternatívnom vesmíre tieto postavy žijú iné životy ako na Earth-1 – napr. Barry sa nikdy nestal Flashom a oženil sa s Iris alebo Caitlin a Ronnie existujú na temnej strane ako Killer Frost a Deathstorm.

The-Flash-Killer-Frost-Deathstorm-01192016

Herečka Katie Cassidy zo seriálu Arrow, ktorá stvárňuje postavu Laurel Lance (a.k.a Black Canary) je známa z tímu Flash hlavne Ciscovi, ktorý jej vyrobil sonickú zbraň. Marc Guggenheim, výkonný producent seriálu Arrow potvrdil pre TVLine, že Laurel sa “u Flasha” stane známejšou – Barry a jeho priatelia budú mať onedlho česť z úplne novou verziou Laurel Lance.

arrow-season3canary-118873

Na Earth-2 sa zoznámime s Laurel – Black Siren. Pôvod Black Siren je v animovanej sérii Justice League. Táto Black Siren je založená na Laurel Lanceovej zo “zlatého veku DC komiksov”, kde žije v meste na paralelnej Zemi. Mnohí z dvojníkov na Earth-2 sú na temnej strane a preto sa uvažuje aj nad osudom Black Siren. Black Siren sa zjaví v 22. epizóde (17. mája) a zatiaľ nie je jasné, v akom stave dovtedy bude Earth-2, keď sa stretneme s alteregom Laurel Lanceovej, preto si nedovolím odhadnúť ani charakter postavy (dobrá/zlá).

Na diskusných fórach začali špekulácie o tom, že sa jej postava presunie do Flasha alebo ju privedú z Earth-2 na Earth-1, keďže v 18. časti Arrowa Black Canary skončila svoje účinkovanie. A bude v Arrowovi pokračovať ako úplne nová Laurel, čo je podľa mňa celkom zaujímavý nápad. Čo myslíte?

arrow-season-4-olicity-blood-debts-midseason

To aký bude osud Laurel môžeme zatiaľ iba hádať ale jedno je isté na obrazovkách ju ešte uvidíme minimálne do 17. mája.

Zdroj: screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.