Vojna o planétu opíc sa blíži ku koncu vo svojom finálnom traileri!

Vojna o planétu opíc má ukončiť to, čo v roku 2011 započal Rupert Wyatt so Zrodením planéty opíc, tak okúste finálny trailer na toto veľkolepé zakončenie.

V posledných rokoch sa začalo o tejto sérii hovoriť ako o adeptovi, ktorý má nábeh na to, aby sa stal kultom v rámci novodobých filmových sérií (v tomto prípade trilógií), a či si tento titul trilógia privlastní, závisí už iba od zakončenia s názvom Vojna o planétu opíc, o ktorej réžiu sa stará Matt Reeves, ktorý mal na starosť aj jeho predchodcu a pomaly sa už aj pripravuje na režisérsky post nového Batmana. Každopádne, do Reevesa a celého štábu, ktorý sa podieľa na tvorbe tohto filmu, sa vkladajú veľké nádeje, čomu sa snáď ani nedá čudovať po tak dospelom spracovaní predchádzajúcich dielov. Dokonca im k tomu nebol potrebný ani Rkový rating.

VIAC:  Čo ak...?

Finálny trailer nás vracia na vojnou zničenú Zem, kde sa tie najväčšie boje ešte len majú začať. Zobrazuje primátov ako zvieratá, ktoré chcú iba prežiť a dozaista to nie sú žiadni divosi. Ich evolúcia sa opäť posunula vpred, ale s ňou aj intenzita boja s ľuďmi, ktorí stále nepovedali svoje posledné slovo. Máme možnosť vidieť akčné scény, podmanivú vizuálnu stránku a emocionálne rozpoloženie filmu, ktoré zrejme tiež zohrá dôležitú rolu v tomto filme.

Film Vojna o planétu opíc zavíta do lokálnych kín 13.7.2017.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.