Vojna o planétu opíc sa blíži ku koncu vo svojom finálnom traileri!

Vojna o planétu opíc má ukončiť to, čo v roku 2011 započal Rupert Wyatt so Zrodením planéty opíc, tak okúste finálny trailer na toto veľkolepé zakončenie.

V posledných rokoch sa začalo o tejto sérii hovoriť ako o adeptovi, ktorý má nábeh na to, aby sa stal kultom v rámci novodobých filmových sérií (v tomto prípade trilógií), a či si tento titul trilógia privlastní, závisí už iba od zakončenia s názvom Vojna o planétu opíc, o ktorej réžiu sa stará Matt Reeves, ktorý mal na starosť aj jeho predchodcu a pomaly sa už aj pripravuje na režisérsky post nového Batmana. Každopádne, do Reevesa a celého štábu, ktorý sa podieľa na tvorbe tohto filmu, sa vkladajú veľké nádeje, čomu sa snáď ani nedá čudovať po tak dospelom spracovaní predchádzajúcich dielov. Dokonca im k tomu nebol potrebný ani Rkový rating.

Finálny trailer nás vracia na vojnou zničenú Zem, kde sa tie najväčšie boje ešte len majú začať. Zobrazuje primátov ako zvieratá, ktoré chcú iba prežiť a dozaista to nie sú žiadni divosi. Ich evolúcia sa opäť posunula vpred, ale s ňou aj intenzita boja s ľuďmi, ktorí stále nepovedali svoje posledné slovo. Máme možnosť vidieť akčné scény, podmanivú vizuálnu stránku a emocionálne rozpoloženie filmu, ktoré zrejme tiež zohrá dôležitú rolu v tomto filme.

Film Vojna o planétu opíc zavíta do lokálnych kín 13.7.2017.

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Začalo sa pracovať na sólovom filme Supergirl, ktorý už má prideleného scenáristu

Supergirl sa prezentuje na malej obrazovke už od roku 2015 prostredníctvom seriálu stanice CW, avšak …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.