Vráti sa ešte Morgan do The Walking Dead?

Ak ste ešte stále nezanevreli na post-apokalyptický svet seriálu The Walking Dead, tak Vás možno aj bude zaujímať, či ešte Morgana uvidíme v TWD. Keďže ste klikli na tento článok, tak predpokladám, že ste zasvätení do situácie, ktorá sa nedávno odohrala medzi seriálmi The Walking Dead a Fear The Walking Dead. Už nejaký ten rok dozadu sa produkčná spoločnosť AMC podelila s fanúšikmi o informáciu, ktorá odkazovala na crossover medzi týmito dvoma seriálmi – “Worlds collide.”

Fear The Walking Dead sa po 3.sérii dočkalo veľkého časového skoku a terajší dej sa časovo pretína s aktuálnym dianím v TWD. Spočiatku sa nevedelo, akým spôsobom tento crossover nastane, avšak postupom času sa ukázalo, že je úzko spätý s Morganom, ktorý po konci All Out War odchádza, aby sa dal dokopy. No to všetko je iba zámienka pre to, aby sa stal stálicou 4.série FTWD(a možno aj na dlhšie). Tento crossover prebehol za prítomnosti ďalších 3 postáv z TWD, no v záujme zachovania tajomstva, o aké postavy ide, Vám to neprezradím. Avšak reč je najmä o Morganovi, ktorý sa stáva stálou postavou 4.série a práve s týmto aktom fanúšikom prichádza na um otázka “Vráti sa Morgan ešte niekedy do TWD?”. Na túto otázku Vám vie najlepšie odpovedať samotný predstaviteľ postavy, Lennie James:

Niekto sa na to už opýtal Andyho(Lincoln, predstaviteľ Ricka Grimesa – pozn. redaktora) a použijem tú istú odpoveď, ako on, lebo tá vyzerá ako najbezpečnejšia. Ako Andy vraví, nemyslím si, že príbeh medzi Rickom a Morganom už dospel k svojmu záveru.

Ako som už vyššie spomínal, tak menšie motto tohto crossoveru znie “Worlds collide”, teda “svety sa zrážajú”, a tak na rad prišla otázka, či sa aj samotné seriály niekedy spoja v jeden a aj na to mal Lennie odpoveď:

Je to možné? Určite. Je to pravdepodobné? Myslím si, že nie. Nevidím v tom pointu a navyše, myslím si, že rozpínanie univerza je viac pravdepodobné ako jeho zužovanie do jedného seriálu. Ale to hovorím iba ja ako Lennie, nemám žiadne adekvátne vedomosti, ktorými by som to mohol potvrdiť a oni mi povedia iba toľko, koľko môžem vedieť. Všetko ostatné je už nad mojimi právomocami.

Inými slovami, je tu stále dosť veľká možnosť, že Morgana ešte s Rickom uvidíme. Nie je vôbec jasné, či to bude niekedy v najbližších rokoch. Predsa len, Morgan ešte len teraz prestúpil do FTWD, a tak to ešte nejakú tú chvíľu potrvá.

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.