Vysvetlenie potitulkovej scény Venom 2: Carnage prichádza

Má Venom 2 potitulkovú scénu? Áno má a v tomto článku si ju rozoberieme.

POZOR: Článok obsahuje spoilery

Potitulková scéna:
Potom ako Eddie a Venom porazili sériového vraha Cletusa Kasadyho sa smrtiaci ochrancovia stiahli do úzadia v hoteli na pláži. Venom pri sledovaní telenovely odhalí, že skrýva tajomstvo: „Všetci máme minulosť, Eddie.“

„80 miliárd svetelných rokov kolektívnych znalostí naprieč vesmírmi by zničilo tvoj malý mozog,“ hovorí hlas Venoma a ponúka svojmu ľudskému hostiteľovi ochutnávku „len najmenšej časti, ktoré sme my symbionti zažili“.

Miestnosť drnčí. “Čo sa deje?” Pýta sa Venom, pretože z ich zlúčenia sa stáva jasné, dunivé svetlo. Zrazu a nevysvetliteľne sa miestnosť zmení. Telenovelu nahradilo spravodajstvo z denníka TheDailyBugle.net o Spider-Manovi.

Otrasený Eddie nevie, kde sú a čo sa stalo: “Čo si urobil?”

„To som nebol ja,“ odpovedá Venom, v televízii práve Daily Bugle odhaľuje tajnú identitu Spider-Mana a prehlasuje ho za „pavúčiu hrozbu“.

„Ten chalan,“ zavrčí Venom.

A takto jednoducho sa Venom stal súčasťou Spider-Verse a zároveň aj MCU, kde ho žltý záblesk podobný grafike z filmu Spider-Man: Into the Spider-Verse, preniesol v časopriestore.

Ale čo bolo príčinou tohto zlúčenia vesmírov? Vysvetlenie nám ponúka najnovší trailer k filmu Spider-Man: No Way Home, v ktorom sa Peter Parker a Doctor Strange pokúsia pomocou kúzla znovu utajiť identitu Spider-Mana, čím narušia stabilitu časopriestoru. Dôsledkom toho sa v MCU začnú objavovať starí známi nepriatelia Spider-Mana. Už v traileri sme dostali ochutnávku, keď sa na scéne objavil Alfred Molina aka Doctor Octopus z filmu Spider-Man 2 (2004).

Kedy sa Venom znovu objaví na plátnach kín nie je ešte známe, no ako jedna z postáv vo filme Spider-Man: No Way Home to pravdepodobne nebude. Podľa slov Toma Hollanda je tento film uzatvorením trilógie Homecoming a ak sa Spider-Man vráti v ďalšom sólo filme už nebude mať tón tejto trilógie ale niečoho odlišného a tým odlišným môže byť crossover s Venomom.

Náš tip je, že na Vianoce sa dočkáme potitulkovej scény, kde sa stretne Venom a Spider-Man, a tým načrtne SONY/MARVEL nový smer pre Spider-Mana a Venoma.

Film Venom 2: Carnage prichádza je práve v kinách a film Spider-Man: No Way Home u nás uvidíme v kinách od 16.12.2021.

FUN FACT: v telenovele hlavná postava odhaľuje, že má tajné dieťa s iným, čo je vlastne zhrnutie filmu telenovelastyle

Zdroje: screenrant.com, comicbook.com, digitalspy.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.