Vysvetlenie potitulkových scén Spider-Man: Homecoming

Sony pokračuje v tradícii Marvelu a do filmu Spider-Man: Návrat domov zaradilo dve potitulkové scény. A ako to máme vo zvyku my si ich rozoberieme. Ďalšie odstavce budú obsahovať presný opis scén, tak pozor na SPOILERY, ak ste film ešte nevideli.

Prvá scéna:

Čo sa stalo: Toomes kráča vo väzení oproti Mac Garganovi, jednému z jeho bývalých spolupracovníkov, ktorý má na krku vytetovaného veľkého škorpióna. Gargan sa spýta Toomesa, či pozná Spider-Manovu identitu a ak áno, pre jeho vlastné dobro by mu ju mal odhaliť. Gargan spomenie kamarátov “tam vonku”, ktorí by sa o neho postarali. Toomes ale popiera “Keby som vedel kto Spider-Man je, už by bol mŕtvy.”

Čo to znamená: Po prvé, scéna nám prezradí Toomesov osud a to, že Spider-Manova identita zostala utajená. Prečo sa Toomes rozhodol uchrániť Petrovu identitu sa nedozvieme, môže to byť preto, lebo ho chce dostať sám alebo preto, lebo je to muž cti. Peter mu predsa len zachránil život, keď ho vytiahol z horiacich trosiek a navyše mu zachránil dcéru.

Po druhé, scéna nám predstavuje budúceho Spider-Manovho oponenta, Škorpióna. Minulé filmy o Spideym recyklovali stále dookola tých istých záporákov, “návratom” k Marvelu sa zdá, že uvidíme viac nových čerstvých/neobitých záporákov.

Sony už roky sníva o tom, že natočí film Sinister Six a fakt, že v tomto filme sme videli troch (Vulture, Shocker a Škorpión) zo šiestich z tejto partičky nám napovedá, že ich skôr či neskôr uvidíme. Možno v pokračovaní Spideyho, možno v spinoffe. Váš odhad je rovnako dobrý ako náš.

Druhá scéna:

Čo sa stalo: Captain America sa objaví na obrazovke, v kostýme z obdobia Avengers, a začne svoj monológ o tom, aká je dôležitá trpezlivosť, niekedy sa oplatí čakať a niekedy sa neoplatí. Koniec.

Čo to znamená: Marvel nám nepovie nič o Avengers: Infinity War

Zdroj: denofgeek.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.