Vzťah Professora X a Jean Grey bude iný ako v pôvodnej trilógii

Herecké obsadenie v X-Men: Apocalypse bude výrazne odlišné od toho, na ktoré sme boli zvyknutí. Kyklopa si už nezahrá James Marsden, ale Tye Sheridan, Alexandra Shipp bude Storm namiesto Halle Berry, Kodi Smit-McPhee vystrieda Alana Cumminga v roli Nightcrawlera a meno Jean Grey si po Famke Janssen osvojí Sophie Turner. V rozhovore o jej verzii postavy, hviezda Game of Thrones priznala, že jej vzťah s Jamesom McAvoyom ako Charlesom Xavierom je veľmi odlišný od vzťahu medzi Famke Janssen s Patrickom Stewartom. Dokonca trvala na tom, že je akoby jeho nevlastná dcéra.

“Je medzi nimi nedefinované puto, pretože je ona tiež telepatka a prešla si rovnakými vecami. Je veľmi silný a to isté vidí on v nej. Chce ju chrániť a pomôcť jej ovládnuť svoje schopnosti, a zároveň z nich vyťažiť čo najviac. Majú veľmi zlatý vzťah.”

Nie je prekvapivé, že ju Charles Xavier tak chráni. Nie len, že najmocnejší telepat a zakladateľ Xavierovej Školy v nej vidí jednu zo svojich najcennejších študentov, ale jej strach, zo svojich telepatických a telekinetických schopností, je dôvodom, prečo sa o ňu stará.

Sophie Turner ďalej podotkla, že ich vzťah nemá žiadne “sexuálne” prvky. Charles sa zaujíma hlavne o pomoc “mladým a zraniteľným dievčatám, ktoré sa necítia pohodlne vo svojej koži”. Ako aj pri Mystique.

X-Men: Days Of Future Past je skvelé hodnotený čo podčiarkuje obrovský úspech v kinách, v ktorých zarobil 747 miliónov dolárov. Či sa filmu X-Men: Apocalypse podarí aspoň dorovnať tento úspech zistíme 27. mája 2016.

Zdroj: Cinemablend

Matthew_Greg

Avatar

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.