Warcraft kronika, nová magická hra a štyri recenzie

Po troch týždňoch sa opäť pripomína magazín PoP-Cult. Výnimočne sa diváci dočkajú až troch častí: pohovoru o novej Warcraft kronike v originále od Dark Horse Comics a v českom preklade od FANTOM Print a CREW, unboxingu kartovej hry od vydavateľstva REXhry a štyroch recenzií na filmy, na ktoré PoP-Cult poctivo chodil do kín. 

Opäť takmer dvadsať minút patrí dávke popkultúry. O kronike Warcraftu sa dozviete, či je vhodná aj pre tých, ktorí hru nehrali a koľko informácií a deja je v nej. Krátky unboxing hry Velká kniha strašlivých čar ukáže komponenty a základné charakteristiky tejto kooperatívnej kartovej hry, teda takej, v ktorej hráči hrajú spolu proti hre. Hra pripomína magický svet Harryho Pottera a sľubuje zaujímavé hranie. V poslednej časti volume 3 PoP-Cult recenziami rekapituluje filmy, ktoré posledné týždne rezonovali v kinách. Dočkať sa tak môžete recenzie na Warcraft, Ninja korytnačky 2, Hľadá sa Dory a X-Men: Apocalypse.  Okrem toho, na Facebooku magazínu PoP-Cult prebieha aj pravidelná súťaž o lístky do kina.

PoP-Cult sa vráti o tri týždne s novým obsahom. Pomedzi to sa fanúšikovia môžu tešiť na krátke novinky (teraz špeciálnu časť z Comic-Conu 2016) a na záznamy z prednášok o komikse v prešovskej kaviarni Libresso Books & Coffee.

PoP-Cult

PoP-Cult
Webový magazín o komiksoch, filmoch, seriáloch, spoločenských hrách a mnohom ďalšom. Točíme o popkultúre.

Určite si prečítaj

O kockách a figúrkach

Šiesta epizóda PoP-Cult Magazínu sa niesla v duchu Avengers vs. X-Men. Komiksovo ladená kocková zberateľská hra …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.