Warcraft uvidíme v roku 2016 a Pacific Rim 2 v 2017

K lukratívnym skvostom ako nové Rýchlo a Zbesilo50 Odtieňov Šedej, Universal Pictures pripravujú veľké trháky na budúci rok. Štúdio buduje svet plný klasických monštier, pričom sa jedná o filmy ako Dracula Untold z minulého roku a The Mummy, na ktorú sa môžeme tešiť už čoskoro. Navyše, Universal uvedie do kín dva filmy od Legendary Pictures v 3D, ktoré sú súčasťou ich 5 ročnej dohody. Hovoríme o WarcraftePacific Rim 2.

Na CinemaCon sa tento týždeň oznámilo, že kedy môžeme očakávať Rýchlo a Zbesilo 8 či pokračovania 50 Odtieňov Šedej (Fifty Shades Darker a Fifty Shades Freed) a taktiež naznačili, kedy by sme sa mohli tešiť z ostatných filmov zo štúdia Universal.

Universal oznámilo, že oba filmy od Legendary sa oneskoria. Warcraft napríklad uvidíme až 10. júna 2016 a nie 11. marca, ako sa najprv očakávalo. Aj Pacific Rim 2 si počká na svoju premiéru až do leta, presnejšie do 4.augusta 2016. Múmiu si pozrieme až o dva roky 24. marca a spomenuli aj zatiaľ nepomenovaný film, ktorý by sa na plátna mal dostať 30. marca 2018.

Aby toho nebolo málo, Universal informovalo o debute filmu Mena, v ktorom si hlavnú rolu zahrá Tom Cruise. Hovorí sa, že sa vo filme objaví aj o Domhnallovi Gleesonovi, ktorého uvidíme v tohto ročných Star Wars 7.

Warcraft a Pacific Rim 2 by sa vďaka preloženiu mali stať ťahákmi leta. I keď je pravda, že leto bude plné iných filmov, ako napríklad Teenage Mutant Ninja Turtles 2 či Star Trek 3, ktorý vyjde pár týždňou po Warcrafte. Už teraz je však jasné, že Universal do kín privedie mnoho divákov a nemusí sa báť neúspechu.

  • Warcraft10. Jún 2016
  • Mena6. január 2017
  • Fifty Shades Darker10. fabruár 2017
  • The Mummy24. marec 2017
  • Fast & Furious 814. apríl 2017
  • Pacific Rim 24. august 2017
  • Fifty Shades Freed9. február 2018
  • Nepomenovaný film o monštrách30. marec 2018

Zdroj: screenrant.com

ElSamito

Avatar

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.