Warner Bros. odhaľujú prvý oficiálny trailer na Justice League!

Od Comic Conu v San Diegu už ubehla nejaká doba, a tak nastal čas vypustenia nových záberov z Justice League prostredníctvom oficiálneho traileru.

Prvý oficiálny trailer vyšiel iba pred chvíľou a zhliadnutia začínajú nekompromisne nabiehať a naozaj je na čo sa pozerať. Oproti “sneak peeku”(test footage) z Comic Conu dostávame oveľa viac celistvého obsahu, ktorý aj niečo aktuálne ukazuje a letmo nás uvádza do zápletky a zoznamovania sa jednotlivých členov Justice League, ako tomu bolo pri sneak peeku, no tu sa rozširuje. Ale čo je hlavné, ukazujú sa nám akčné scény, ktoré vyzerajú skvelo, zahŕňajúc bojové atribúty jednotlivých superhrdinov.

Okrem toho môžeme vidieť viaceré ohlásené postavy, ktoré sa doposiaľ ešte nestihli nijako konkrétne ukázať, čím narážam na komisára Gordona v podaní J.K.Simmonsa, či dokonca Meru (podmorská kráľovná a Aquamanova žena) v podaní Amber Heard. Taktiež sa nám zobrazujú oponenti Justice League, teda v tomto prípade stúpenci Steppenwolfa, ktorý sa v traileri neukázal (a to isté platí aj pre Supermana). A boli tam dokonca aj známky humoru, o ktorých sa v raných štádiách produkcie filmu hovorilo. Jednoducho tento trailer stojí za to a vytvára dojem, že Justice League bude silnou tohtoročnou konkurenciou Marvelu.

Film Justice League zavíta do lokálnych kín 16.11.2017.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.